Cevaplayacaklar baksın?

Kendim soğuk biriyimdir insanlara soğuk davranırım yakınımda olsa terslerim bazen hal hatır sormam yani çekingen insan olduğum için birine mesela dışarı çıkalım desem bugün olmaz haftaya herzaman böyle arkadaşlarım moralım bozuluyor bunu nasıl yenerim şimdi direk çekingen olma diyip geçmeyin öyle kolay atlatılmıyor

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Insanlara gerek yok. Arkadan vurmaya bayilirlar

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• zamanla oldu oldu olmadi olmaz kendinden olur olmazsa olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Küçük şeyleri değiştirerek başla hayatında sorulan soruları reddetmek yerine onaylamak gibi mesela dışarı çıkmanın gezmenin olumlu yönlerini ara daha sonra çekingenlik için gözünü kapat ve kendini o işi başarmış o işi atlatmış hayal et çekingenliğin bunun ardından çözülecek zaten

0|0
    0|0
  • Ben de soguk birisiyimdir ama insanlara karsi mesela sarilmam opmem hep uzak dururum arkadaslarimla bulusugumuzda iki yabanci gbi yuruyoruz hic kol kola girmiyoruz 1 arkadasim anca benle disari cikiyor diger butun arkadaslarima cikalim diyince hep isi oluyor

0|0
    0|0
  • bu cekıngenlık degıl bene cekıngen olsan ınsanları terslemeye bile cekınırsın bence senın psıkolojın bozuk ya da asagılık kompleksın var bilemedım sımdı

0|0
    0|0
  • Bende oyleyim ve hala kurtulamadim bundan cok soguk biriyim ve yapmak istemedigim seyi hic kimse bana yaptiramaz
    psikologa gorun

0|0
    0|0
  • ben gibi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...