Yüzüme gülüp dedikodumu yapan kişiye çok kinliyim bunu nasıl aşarım?

Çok iyilik ettim ama arkamdan konustu paramın hesabını yaptı beni küçük düsürüp kendini yüksek gösterdi her yaptığımı bir şeye çekti dedikodusunda
Yüzüne söyleyince evet hata ettim ama senin iyiliğin için dedim akıl versin diye o kişiye ondan anlatmış evimin içinde benim ona anlattığımı kendince baskasına anlatıyo helalleştik ama sinirim öfkem geçmiyor ya sürekli kendimi ona bir seyleri açıklamakla oyalıyorum kendi içimde konusmayı kestim her yerden engelledim ama taktım kafaya acı çeksin istiyorum ahım tutar mı ki

0|0
16|4

En İyi Erkek Görüşü

• İyi niyetini korumaya devam etmeni tavsiye ederim küçültmeye çalışan o oldukça küçülecektir küçüldükçe seni büyütecektir emin ol

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynı durumdayız valla ben 1 yıldır kinliyimm inşallah ahım tutmuştur ben helalleşmedim bile benimki daha beterdi ki dostum kardeşim dediğimdi heryerden engelledim aradı acmadım falan şeytan görsün yüzünü allahından bulsun bak düsününce tekrar uyuz oldum

0|0
    0|0
    • Sanada düşündürdüm kusura bakma
      Valla yaptığım iyilikler canımı yakıyo o üzücü

• Aynısı ya resmen allahından bulsunlar bosver

• Kesinlikle öyle ki bulucaklarda zaten allah büyük

Erkekler Ne Diyor 3

• İyi insana kin gütmek yakışmazmış misal iyi olursan keriz sanarlar o yüzden aldırma iyilik yapmaya devam et...

0|0
    0|0
  • intikamini en aci sekilde al--rahatlarsin

0|0
    0|0
  • Git agzini yuzunu dagit kin felan kalmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• onu hayatindan derhal sil yok et.
    reel hayat sosyal medya heryerden, delirecek bu tutumuna inan bana.

1|0
    0|0
    • Ettim ama içimde kaldı hakaret edesim vardı edemedim yolda gördüm görmemezlikten geldim atamıyorum kinimi

• Aynen öyle ortak arkadalar var onlarda resmini görünce çıldırıyorum hep mağduru oynuyo işte millette güveniyo buna Allahından bulsunlar

• isin zor ayni durumdayim. ama inan allah buyuk.

• Ahın tutar tabi haklıysan niye tutmasın çektiğin acı ya da bir damla gözyaşın boşa gitmeyecek emin ol herkes ettiğini bulur umarım sen de görürsün o hallerini.

1|0
    0|0
    • İnş. Canım ya sağol değerli yorumun için

• estağfurullah kardeşim bir daha bu tarz kişileri hayatına almaman konusunda acı tecrübe olacak bu kişi sana sadece kaybetmiyorsun ileride daha beterinden kurtuluyorsun belki de iyi düşün kendin için.

• Aynısı başıma geldi. Tamamen yalan. Ortada iyi niyetle yapılmış hiçbir şey yok. Daha bilmediğin çok şey vardır emin ol. Bırak intikamı da sırtını kolla derim.

1|0
    0|0
  • Cok var oleleri bosver takma

1|0
    0|0
  • Haklı olarak öfkelisin

1|0
    0|0
  • O kişiyle ilişkini kes o zaman hallolur her şey bir süre sonra konuşur konuşur susar nasılsa

1|0
    0|0
  • Sen kendini biliyorsan, bil ki kendini bilmezlerin söyledikleri anlamsızdır. Unutma; gereksiz eleştiri, sadece gizli hayranlıktır.

1|0
    0|0
    • Tam olarak öyle ama kendime bunu kabul ettirmem zor du
      Tamda açıklamışsın sağol

• Boşver zoruna gitmesin etrafta kalleş çok :)

• kin kalsın bir ara fırsat geçer eline

1|0
    0|0
  • Git saçını başını yol, içindeki kinden de kurtulursun

1|0
    0|0
  • ya kızım madem kinlisin helalleşmek nedir ya? bu kadar korkak olmayın. ben olsam hakkımı helal etmiyorum sana öfkem geçmedi derim. bitti bu kadar

0|0
    0|0
  • Sende ona aynısını yapp

0|0
    0|0
  • Herkes öyle artık herkes..

0|0
    0|0
  • Tutar tabiki

0|0
    0|0
  • İnsan kimi zaman karşısında yansımasını görünce deli olur. Çuvaldızı kendimize batırmalıyız

0|0
    0|0
  • Günahını alıyo işte sevinsene belki onun sayesinde cennete gircen :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...