Çok mu şey istiyorum? (Detay)?

Bugüne kadar ne istediysem yaptım. 26 yasindayım, dünyada gitmek görmek istedigim her here gittim. Bütün mutfakları tatdım. Envai çeşit eğlenceye katıldım. 9 kisiyle ilişkim oldu ama hepside çıkar uğrunaydı. Ne gercekten sevebildim ne de sevildim. En çok istediğim şu hayatta tek eksiğim birazcık sevgi. Sevin lan beni 🚬

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• asyaya git avrupa eli degmis heryer pislik dolu cikarcicilar dolu zehirlenmis beyin cok cnku

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnsanlığın dışında başka bir şeyini öne sürmezsen, karşındakine belli bir süreliğine farklı olanaklarını göstermezsen eğer belki daha sağlıklı bir ilişkin olur sevgi manasında. Şimdi senin bu zamana kadar yaptığın ettiğinden millete ne, gerçekten sevgi istiyorsan sadece ondan bahsetseydin keşke.

0|0
    0|0
    • Belki seven sevilen insanlar okurda ellerindekinin kıymetini bilirler. Özellikle kadınlarımız para uğruna hayatlarını heba etmiyorlar mı? Sırf lüx bir hayat yasayabilmek adına seviyormus gibi yapip evlenen kadınlarımız.. Durum o kadar vahim ki ali ağaoğlu denen öküz 70milyonun karsisina gecip "gecelik iliskilerden hoslansaydım İstanbul'da kadın kalmazdı" deme cürretini kendinde buluyor.

• Bak arkadaşım bende sana diyorum ki sende belli olanaklarını öne sürme ki sana çıkarları için gelmesinler. Yoksa seni gerçekten seveni bulman biraz zor bir mesele olur. Şimdiye kadar yaşamışsın. Senin dediklerini bende biliyorum, çoğu erkeğin fiziğe güzelliğe önem verdiğini, kızlarında paraya önem verdiğini, herkesin kendini kısa yoldan kurtarma derdinde olduğunu vesaire... Ama dediğim gibi eğer olanakların çok göze batar şekilde meydanda olursa, sen bunları taa baştan dile getirirsen, işin zor. Yapma sadece kendin olarak çık karşındaki insanın önüne, üzülmek istemiyorsan tabi.

• Seni seviyorummm❤

0|0
    0|0
    • Gerçek bir seni seviyoruma o kdar muhtacım ki...

Erkekler Ne Diyor 2

• Yazık be kankama 😶

0|0
    0|0
  • Hocam bize is konusunda tavsiye verin para lazim

0|0
    0|0
Yükleniyor...