Hani ya yok mu artık o insancıklardan?

Yok mu kafa dengi olan bir insan? Yok mu artık adam akıllı konuşup dinleyen dinledikten sonra da kendince fikrini yargılamadan anlatabilen. Çocuklar gibi konuşmak yerine iki dakika insan olabilen?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben varım diyene inanacak mısın?

0|1
    0|0
    • Burada bana yalan söylemek için bir neden mi görüyorsun? Hadi söyledin diyelim. Eline ne geçicek? :)

• Söküğü dikecek birisi lazım olursa haber ver sorun etme :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayy Nasıl da beni anlatmış 😂

0|1
    0|0
    • Harbiden nasıl anlatmışım ya seni? :D

• O da seni Anlarsa hayat sana güzel 😊

• daha ne isteyesin ki :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Varr

0|1
    0|0
  • Balık burcuymuşsun. Ağla geçer.. 😕

0|1
    0|0
  • beni arıyosun sanırım burdayım yahu

0|1
    0|0
  • adamına göre muamele yaptığımdan, kafa dengi tanımının dışında kalıyorum...

0|1
    0|0
    • Sende haklısın sonuçta. Ne de olsa her insan diğerleri ile uyuşamayabiliyor. Bu durumda sen bu tanımın dışındaysan illa ki bir başkası vardır. O zamanda biz sizin tanımınızın dışında kalırız.

• Zaten bir ortamda konuşulan bir konu varsa ve herkesin bu konu hakkında söylediği aynıysa bil ki sorun var demektir sağlıksız bir konuşmadır. Eğer sen bu konu hakkında zıt bir şey söyleyebilirsen yani ' Tamam ama böyle diyenleri de duydum sence o da kendince doğru olamaz mı?' sorusunu sorup sağlıklı bir cevap alabiliyorsan o konuşma ilerliyor. Bu yüzden de Dediğin görüşe katılıyorum dostum. Bazılarına her ne kadar katılıp kendimi anlatamasam da :)

• aynen öyle. her insan konuşabilir. ama her insan düşünemez. düşünebilen insanlar konuşursa işte o zaman çözüme ulaşılabilinir. millete bakarsan öyle, böyle diyenlerin söylediklerini anlamış gibi yapıp, fakat kendi düşüncelerini üst düzeyde tutan insanlar olduklarından, tartışma ya da konuşma bir yerde tıkanır kalır. belli bir mermi attıktan sonra namluyu değiştirmeye benzer. çünkü namlunun demir olması, aşırı ısınmadan dolayı stabilizasyon kaybetmemesi anlamına gelmez...

• Var dostum..

0|1
    0|0
  • hepsi gitti dosum

0|1
    0|0
Yükleniyor...