Arkadaslar bu gece allah belamı verdi biri benı oldursun yardım lutfeeen?

insanoglunun birisine watsap mesajı attım tek tik oldu bende daha gitmedi diye onları sildim o mesaja daha etkılı olsun diye baska yazılar ekleyerek tekrar tekrar yolladım allahım ya watsabı silsem ya da o kısıyı silsem ya bunu engellesem mesaj yınede ulasırmı ya rezil oldum allahımsuan hayatımın en rezil anlarından birini yasıyorum telefonumu kırsam yınede mesaj ulasırmı allahını seven bana yardım etsin ne olur

Güncellemeler:
arkadaslar o mesajları gorurde bu ne derse ne dicem ona yani bir bahane soyleyın ne olur mantıklı bir bahane ya ne olur bir yardım edın o dalga gecenlerde benden beter olsun emi: (((((((((((((

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yazdi n

0|0
    0|0
    • kotu birsey yazmadım ama ya of bir mesaj tekrar tekrar ustune yazı ekleyerek yollanırmı ya allahım ne yapıcam simdi sorarsa ben ne dicem yaa

• Yanlış kişiye atmisim dersin

En İyi Kız Görüşü

• niye o kadar yazma gereği duydun

0|0
    0|0
    • cunku deger verdiğim bir insan cok malım ben ya

• bosver ya bir suru laf kalabalıgımişte aynı mesajı kopyala yapıstır altına bir laf daha eekle yolla ne kadar rezil bir durum ay yaa cok moralım bozuk ne yapıcam onu soyle bana

• ya unutulur bu tür şeyler

Erkekler Ne Diyor 16

• 10.000 tl ye temiz bir şekilde öldürebilirim acılı acısız seçeneklerimiz mevcuttur menü verip ölümlerden ölüm beğenebilirsiniz

1|0
    0|0
    • o kadar kolay olsaydı ben bedavada oldurebilirim kendimi merak etme allaam yaa off dalga gecmeyin sorarsa ne dicem onu diyin bana

• La hem oldurun beni diyorsun hemde dalga geçtiğimizi söylüyorsun yeter artık ölmek istediğinize emin okunca bize gelin bu ne ya sizin yüzünüzden adam gibii mesleğimi yapamıyorum. Kiralık katilim ben kiralık. Millet peşimde ölüyor sen hala dalga diyorsun

• of ben ne dediğimi bilkiyomuyum kı

• Ne atmış ki acep bak merak ettim şimdik.

0|0
    0|0
    • ya kotu birsey degildi cok masumane kırgınlıhımı belırten bim esaj ama ya dediğim giibi iste bir suru aynı mesaj bende gitmiyo diye of hıc aklımda cıkmıyo sorarsa ne dicem bana onu soyle

• Gider. İnterneti açınca gidiyor

0|0
    0|0
  • sen o tetiği çekmeden önce düşünecektin bunları. kurşun namludan çıkmış artık. gideceği hedefe kavuşacak...

0|0
    0|0
  • sanırım gıtmıyor eger tek tıksa ama gene de kotuye hazırlıklı ol

0|0
    0|0
  • muhuhahahahaha reziiiiiiiiil sürün sana müstehak

0|0
    0|0
  • olur öyle ya..

0|0
    0|0
  • bence ülkeyi değiştir her şeyi geride bırakarak ugandaya yerleş.

0|0
    0|0
  • Hahaasaaa 😁

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun :)

0|0
    0|0
  • Malesef yapacak bişey yok..

0|0
    0|0
  • Ulasir gitmis cunku hemen engelle

0|0
    0|0
    • e gittikten sonra mesaj daha niye engelliyim rezil oldum zaten ay ya nefret ediyoruym kendimden

• Gitti artık mesaj boşa uğraşma

0|0
    0|0
  • Kanka Şu an mesajın whatsapın ağında gtüne soksan bile gider yani

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Yok ben denedi m onu arkadasima gitmedi. İnternetten yokken attim sildim ve interneti acinca gitmedi sorun olmaz yani

0|0
    0|0
    • ama tek tik vardı oyle gidiyomus ya :(

• insallah umarım gözunde aptal durumuna dusmem biraz rahatladım sankı cok eskı bir arkadaslıgımız vardı uzun zamandır görüsemiyorduk bir 7-8 ay kadar ama brnım arkadasım sonucta biz dosttuk instagram hesabımı sılmıstım yenı acınca ekledım haftalarca takıp ettııgı kısı sayısı attı ama benımkını kabul etmedı bende mesaj attım hal hatır sormak ıcın gördu ama cevap yazmadı emın ol ortada hiçbirsey yok belkıde uzun zamandır haberlesmedıgı bı ınsanla arkadaslıgını surdurmek ıstememıstır bende uzuldum bı kac birsey yazdım sonrasıda bildiğin gibi iste

• Eğer kalbini kuracak bir şey söylerse aldiris etme derim. Sen onu sevdiğin için mirginligini dile getirmissin. O bunu anlamiyorsa o onun hatasi.

• O onu her halikarda gorcek tek cozum whatsapp hesabini silmek ama uygulamadan kaldirma direk ayarlardan sil.

0|0
    0|0
  • ulaşır
    okurken ben utandım

0|0
    0|0
  • Kesin giderde bence kafam iyi degildi falan de icmistim falan de

0|0
    0|0
  • Tek çözüm tekrar mesaj atıp bu yazılanları ona değil başkasına yazdığını çok sonra farkettiğini söylemek ya da kardeşinin sana şaka yapmak veya kızdırmak için böyle birşey yaptığını yazmak. Başka çözüm yok.

0|0
    0|0
  • Tek tik olduysa o mesaj gitmiştir yapacak bir sey yok malesef... AMA O KISININ TELEFONUNU ALIP MESAJLARI SILEBILIRSIIIIIINNNNN tamam saka

0|0
    0|0
Yükleniyor...