Arkadaşlar sizce bu dünyadaki amacımız ne?

Arkadaşlar sizce bu dünyadaki amacımız ne?

belki sadece matrix gibidir ya da bir oyunun içindeyizdir bilemeyiz sadece yaşıyoruz ya da yaşadığımızı düşünüyoruz.. bunu çok fazla düşünürsen zaten deliriyorsun kafan almıyor , aynı şekilde Allah-Tanrı yı da öyle dinsel konularda evren vs önemli konularda düşününce sizce bu tesadüf mü yani belki düşünmemizi istemiyor biri veya birileri? yaratıcımız elbet var ama bu kim bilebilir miyiz sanki arada oyundaymışız gibi hissediyorum truman show gibi hatta belki daha büyüğü işte truman show u unutun bu daha büyük. kendi kendimize oluşmadık evet belki cennet de başka birşeydir rüya gibi zaten rüyada zaman kavramı yok cennette de öyle cehennemde kötü rüyalar desek ölünce sonsuz bir rüya zincirine mi gidicez? çok fazla soru var ben inanan birisiyim ama körü körü bazı arkadaşların dediği gibi koyun gibi değil aklımın almıycağını bilsem bile yinede düşünmek iyi hissettiriyor biraz yaşadığını hissediyorsun. belki böyle konuşuyorum diye sinirlenen kişiler olucak ( evet sen) . sinir fayda etmez bana istediğinizi yazabilirsiniz ama düşüncelere kurşun işlemez arkadaşlar ( v for vandetta , izlemeyen izlesin güzel filmdir )

siz ne düşünüyorsunuz bu dünyadaki amacımız nedir sizce? beyninizi kullanın şimdi tam sırası

Güncellemeler:
Dediğim gibi bende inanan bir insanım sizler gibi inanmayanlar olabilir yaşadıklarından fazla etkilenmişlerdir ve bir süre böyle davranırlar ama eminim içlerinde her zaman Allah sevgisi olucak çünkü biz insanız robot değiliz sevgi iyilik acıma gibi şeyler her zaman içimizde olucak bunları atamayız duygularımızı..
Bu sitede sormak istemezdim ama birkaç iyi düşünceli kişiye rastladığım için soruyorum yanlış anlamayın size kötü bir şey söylemiyorum ama daha çok değişik bir site bu o yüzden anladınız değil mi

0|0
13

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...