Bu yalnızlığı gidermek için ne yapmalıyım?

Normalde güler yüzlü, konuşkan, yardımsever, cana yakın biraz çocuksu, hayatı tiiye alan, üniversitede okuyan, az çok parasını kazanan, insanlarla iletişimi iyi olan (ilk tanışma faslı hariç), ortama çabuk ısınabilen bir insanım. ama şu an hayatımın en önemli parçası eksik. çok yalnızım. konuşacak kimseyi bulamıyorum. telefon yanlışlıkla çalsa sevineceğim o derece. bu durumdan kurtulmak için ne yapmalıyım?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• benle konuşsana derdim var :(

0|1
    0|0
    • Ne derdin var anlat konuşalım

• evet nasıl olacak bilmiyorum

• Öleceğinden korkup öbür taraf kurallarını yerine getirmelisin. zaten çok zorlu kuralları da yok. hem de normal hayatında aşırıya kaçmadan gezmelisin çalışmalısın, okumalısın, çeşitli aktiviteler yapmalısın

En İyi Erkek Görüşü

• Genç dostum kamp yapmayı sever misin?
    Çeşitli sosyal ortamlar üzerinden ulasabilecegin kampla ilgilenenler vardı orda yalnızlık duygunu hissettirmezler..
    Yeni insanlarla tanışır muhabbetin dibine vurursun arastirirsan kendi şehrinde de bu tür aktiviteler yapan gruplar bulabikirsin 😃😉

0|1
    0|0
    • Çok iyi fikir kamp yapmayı çok severim deneyeceğim teşekkür ederim😊

• Rica ediyorum dostum 👍

Kızlar Ne Diyor 2

• yapmamalısın

0|0
    0|0
    • Hiç bişey yapmayınca da hayat geçmiyo, geçiyo da bomboş bir hayat oluyo.

• Boş geçsin ki farkımız olsun :D

• sende bendensin :( napıcaz bılmıyorm

0|1
    0|0
    • Valla bende hiç bilmiyorum çözümü yok sanırsam bu konunun

• o bir kişiyi nerde ve nasıl bulmuştun ya

• Yeni gittiğim okulda. ilk başlarda hiç sevmezdik birbirimizi sonra arkadaş olduk. ardından beraber iş yapmaya başladık ortak olduk yani. beraber okulda 2 yıl tozu dumana kattık. bizim bölümün tamamında ve okulun büyük kısmında tanımayan yoktu bizi neredeyse. bitirim 2liydik yani. sonra okul bitti. zaman herşeyi olduğu gibi onu da aldı götürdü.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...