Sizi istemeyen biri sonra istedimi?

Sadece sevgili olarak bakmayalim :) her konuda değerlendirelim :) :) :D
Bide milletin size yapamazsin dediği ve :) yaptığınız bişi oldumu :D :D
Beni istemeyen çocuğu karşına zayiflayip da meslek sahibi olan biri olarak gidicem :) onu öyle bir got edicdmki :)

0|0
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• Ya ben kullanıldım aslında, daha doğrusu kullanılmaya izin verdim.

Şöyle ki, kızımızdan baya bir hoşlanıyordum ismi Şebnem kulakları çınlasın. :D

Her neyse bir gün yanıma geldi işte senden hoşlanıyorum hadi çıkalım dedi. :D Kız yüzüme bile bakmazdı bit yeniği olduğunu anladım zaten, sen çık ben geliyorum dedim falan, o sıralar bu esprilere gülünüyordu hiç öyle bakmayın. :D

Sonra işte mesajlaşmaya başladık buluştuk ettik 2. buluşmada hiç unutmam annesiyle tanıştırmıştı beni sonra içimden dedim ulan ben mi kuruntu yapıyorum yoksa niye annesiyle tanıştırsın etsin. Heerneyse işte 3 oldu 5 oldu her buluşmada evine bırakıyorum en son buluşmada işte birinin bize baktığını farkettim bıraktım evine girdi apartmana bende arabaya bindim az ileri park ettim işkillendim çünkü uyuyamazdım. Bu apartmandan çıktı, çocukla konuştu ve tokat attı.

Hiiç uyandırmadan uzaklaştım oradan sonracıma çocuk yanlış hatırlamıyorsam facebook'dan bana ulaştı seni kullanıyor falan dedi bende işin aslını öğrenmeden inanmam tarzı bir şey dedim, işin aslını öğrendim meğerse hadi çıkalım dediği gün bu çocuktan ayrılmış bu kız. Bende kıskandırmak için çıktığını anladım.

Aradan biraz süre geçti işte durumumuz baya iyi olmaya başladı artık taşınacaktık, arabam vardı. Hobilerim olmaya başlamıştı, gözlük koleksiyonu bile yapıyordum işte. :D

Denk geldik işte, seni çok üzdüm dimi özür dilerim deyip sarıldı. Bana şans verir misin gibi bir şey söyledi sözcükleri tam hatırlayamıyorum.

Sen olsan şans verir miydin? Dedim. Hayır vermezdim dedi. Hayır vermiyorum o zaman dedim. Buda son konuşmamız olmuştur.

Ne yazdım beee.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eskiden en yakın arkadasımın, arkadasıyla tanısmıstım. Erkekti. Benim arkamdan baya laf etmis hiç hoşlanmadım falan diye. Beni ortak oldugumuz spor klubüne felan almamıştı hatta ciddi ciddi sevmiyordu salak. Bu iki yıl böyle devam etmişti. Şimdi ise arkadaşımla küs benimle yakın, hatta gecenlerde hoslandıgını itiraf etti. Hayat işte çok garip.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Evet çok oldu başta rest çekip sonradan ağlayan
    Hayatta ki en güzel şey bence bu

0|0
    0|0
  • Beni istemeyen kiz daha cikmadi:) elde ettim istediklerimi hep.

0|0
    0|0
  • İstemişse bile geç kalmıştır.

0|0
    0|0
  • Sevgili dışında beni isteyecek kim olabilr ki?

0|0
    0|0
  • Aciklamadaki bukadar gulus poponun baya bir kalktigini gosteriyor =).. hayirdir biri cok zaman sonra kapina mi geldi?

0|0
    0|0
  • Sonradan beni istese bu sefer ben istemem

0|0
    0|0
  • evet oldu çıkma teklifi ettim reddetti sonra ben başka birini buldum geri dönemk istedi e tabi öğrendi bana sayfalarca yazı yazardı (o zaman facebook yok) en son Allah Ekininde Büşranında belasını versin dedi :D

0|0
    0|0
  • İstememezlik yapan olmadı hiç. Genelde konuştuğum arkadaşlarım erkek kız fark etmez sevilirim çevremde.

0|0
    0|0
  • istedi yol verdim dalgasına baksın

0|0
    0|0
  • şişman mısın?

0|0
    0|0
  • Beni isteyen biri sonra istemedi o sayilirmi

0|0
    0|0
  • Onu yapman bile kendini küçültmektir.

0|0
    0|0
  • helal olsun azmini beğendim.

0|0
    0|0
  • Çoook :D Ben de seni arkadaşım olarak görüyorum dedim inadına :D

0|0
    0|0
  • istedi ama o gemi coktan gitmişti

0|0
    0|0
  • Oldu da çok geç kaldı.

0|0
    0|0
  • Beni istemeyen kişi istedi sandığımda beni kullanmış işte o zaman 14 yaşında idim şimdi 20 yaşındayım artık sadece vatanımı seviyorum

0|0
    0|0
  • Ben bir kisiyi istedim o da oldu ama benim istegimle ayrıldık neden oyle oldu anlamadim

0|0
    0|0
  • Gerek vRmı sence buna

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Oo saymakla bitmez

0|0
    0|0
  • Evet😕

0|0
    0|0
  • Hayir ben istemedigim Birini sonradan istedim

0|0
    0|0
  • Beni istemeyen birinin bir daha beni istemesi söz konusu olamaz. Ben artık onu istemem.

0|0
    0|0
  • Evet ama sonra ben istemem

0|0
    0|0
  • Evet..

0|0
    0|0
  • Milletin bana yapamazsın deyipte yaptığım çok şey oldu

0|0
    0|0
  • helal kız sana, senin adına çok sevindim soruna gelicek olursam herk ikiside oldu 😝

0|0
    0|0
Yükleniyor...