DERSLER DEĞİL İNSANLAR SORUN?

Merhaba arkadaşlar. Okulu çoğu insan derslerden dolayı sevmez ama benim durumum öyle değil. Ben gayet derslere çalışan, hedefi olan bir lise öğrencisiyim. Tek sorunum okuldaki insanlar. Tek amaçları dikkat çekmek, karşı cinsten ilgi görmek, gösteriş yapmak olan okula makyaj yapıp sohbet için gelen dedikodu ve kavga çıkınca sevinen insanlar. Beni ilgilendirmiyorlar herkes istediğini yapmakta özgür evet ama bana sataştıkları oldu bir kere gereği yapıldı okuldan attılar arızalı bir tipti zaten. Ama o olaydan sonra ben okula giderken kendimi kasıyorum stres oluyorum hiçbir zaman olayı başlatan ben olmasam da iflah olmaz ergenlikleri ve kıskançlıkları ( egoist görünmek istemem) ile tekrardan sataşmalarını istemiyorum. İlgi odağı olmayı seven birisi değilim. Kendimi kasmamak stres yapmamak insanların ne düşündüğünü kafama takmamak, dik dik bakışları görmezden gelmek için ne yapmalıyım.

Güncellemeler:
Güncel

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Okul bittiginde hangisini bir daha goreceksin ki? Lisede havalari olsun dikkat ceksinler neye yarar ilerde iyi bir hayat yasayacak olanlar derslerine agirlik verenlerdir. Bence sukretmelisin oyle o tiplerden olmadigin icin. Tartisma cikaracak tipler varsa goz goze bile gelmemeye calis kavga cikarmak isteyen en basit seyden cikarir. Sen derslerine bak canim iyi bir yeri kazanirsin insallah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Biri yanlış yaparsa sana beni çağır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...