Lütfen yardım edin. Arkadaşım nasıl affeder?

Yazım biraz uzun olcak. Arkadaşım ile ben 9. Sınıfta okulda tanışmıştık. Ben birkaç ay sonra okul değiştirmiştim ama biz hala görüşüyoduk mesaj üzerinden. En yakın arkadaşımdı. Arkadaşım bir erkek ile çıkıyorlardı mesaj üzerinden. Ama arkadaşım başka bir kızın görüntüsü ile çocuğu kandırmıştı. Bizi de tanıştırmıştı. Biz üçümüz samimi arkadaştık. Birgün arkadaşım sevgilisine aslında kendisinin başka biri olduğunu resimdeki kız olmadığını söylemişti. Bunlar tabiiki küstüler. Ben hala ikisi ile görüşüyordum. Sonra en yakın arkadaşım onun "eski" sevgilisi ile artık arkadaşlık kurmamı yasaklamıştı. Ben de haliyle karşı çıktım. Sonra en yakın arkadaşım bazı şeyler söyleyerek beni engelledi. Resmen beni bırakmıştı öylece. Sonra ben onu affetmedim ve aksine giderek onun eski sevgilisi ile arkadaşlığıma devam ettim. Eski sevgilisi ile aynı okuldaydı arkadasım. Arkadasım eski sevgilisinden özür dilemesine rağmen eski sevgilisi bunu hep rahatsız etti. Ben de sesimi çıkarmadığım için desteklemiş gibi oldum. arada birkaç olay daha gelişti tabii yine kavga etmiştik. Birkaç ay sonra eski sevgilisi ile olan arkadaşlığımı da kestim. Ve eski en yakın arkadaşıödan özür diledim. Bizi eski sevgilisi ile çıkıyoruz sanmış. Bir türlü de düzeltemedim gözünde bu imajı. Affetmedi asla. 1 yıl geçti aradan ve ben onun dostluğunu hala arıyorum. Çok pişmanım beni affetmesi için ne yapabilirim

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Şunu kısa anlat uzun okunmyo

0|0
    1|0
    • okuyamaz mısın😁

• Gizli üyeliğin anlamı kalmaz😊

• Rica ediyorum öneri vercek iseniz yazınıza devam ediniz. Öneri vermiyecek iseniz vaktinizi harcamayın derim🤗

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...