Sayın Cumhurbaşkanımıza oy verdim ama bazı yaptığı hareketleri anlamıyorum olayların ilk günü isteselerde istemeselerde?

Sayın Cumhurbaşkanımıza oy verdim ama bazı yaptığı hareketleri anlamıyorum olayların ilk günü isteselerde istemeselerde taksim e o kışlayı yapacağız demesine ne gerek vardı? Evet kışla yapılsın ama o gün o açıklama ne kadar doğruydu?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben de tam tersine her zaman hem fetö hem de tayyip Erdoğana karşı mücadele içinde oldum. Ama bu amerikancı fetocu darbeye karşı söz konusu vatansa gerisi teferruattır diyerek vatan cephesinde birleşmişken ağzından çıkanlar çok kışkırtıcıydı. Hırslarına yenik düştü zafer sarhoşluğuna kapıldı muhtemelen. Ama bundan sonra daha doğru adımlar atacağını düşünüyorum. Çünkü bu şekilde giderse ne o koltuğunda oturabilir ne biz huzurlu bir Türkiye ye kavuşabiliriz. O kışlayı da yapamayacak çünkü buna kalkışırsa Türkiyeyi iç karışıklığa sürükler. Ki dışarıdan düşman saldırırken bizim içeride birbirimizi yememiz sadece düşmana hizmet eder Tayyip Erdoğan 'da bunu istemez.

0|0
    0|0
    • Ben fetö ye hep karşıydım açıkçası benim bildiğim Erdoğan o kışlayı orayı yapar ama 3 yıl sonra ama 5 yıl sonra

• Kemal kılıçdaroğlu kendi ne ki çıkıp feto diyebilsin. Ben sosyalistim. Kim ki emperyalizme karşı tavır alırsa önce vatan derse onunla yan yana oluruz. Geçmiş hesaplaşmaların sırası değil şimdi. Bir taraf AKP ye yükleniyor bir taraf geziciler falan diyerek bizi hedef alıyor. Bende gezi eylemlerinde günlerce sokaktaydım. Ama bende benim gibi birçok arkadaşta bugün fetö darbesine karşı net tavır aldı. Dediğin gibi birileri katil AKP der birileri geziciler der. Ama bir şekilde bu insanların hepsini aynı bayrak altında toplamaktan başka da çare yok.

• Sizinle aynı çatı altında birleşirsek bazı şeyler değişir evet

En İyi Erkek Görüşü

• Gayet doğruydu isteselerde istemeselerde yapacak. Boş yere zirlamasinlar.

0|0
    0|0
    • Yapacak yapsın o gün ne gerek vardı bir darbe girişimi arkası

• Gövde gösterisi

Kızlar Ne Diyor 1

• Oy verenler için bu konuşmalarının önemi yok. Siz en azından böyle eleştiriler yapabiliyorsunuz. Tebrkler

0|0
    0|0
    • Ben oy veririm ama eleştiririm ben objektifim hiçbirşey e körü körüne inanmam dinim islam hariç

Erkekler Ne Diyor 1

• Propagandaya dönüştü birazcık olaylar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...