Fakir, engelli insanlar ve gereksiz çoğunluk?

Bu üçünü nasıl aşabiliriz arkadaşlar? Herzaman olucak elbette fakirlik herzaman ama belki ileride daha fazla acı çekmemeleri için ölmeyi seçme şansları olabilir. burda polyannacılık oynamıyorum, iyi veya kötü bakış açısıyla bakmıyorum eğer öyle olsaydı hepsi insan canlı yaşasınlar derdim iyi düşüncede, kötü düşüncede ise hepsi ölmeli insanlığa hakaret derdim ama ben ikisini de söylemiyorum içinizden geçenleri yani ( içinizden iki düşünceden birinin geçtiğini biliyorum).

Ben sadece gerçekçi düşünmek istiyorum.

Ve bence 2 seçenek olmalı. Zaman tanınmalı ben bunu 12 sene olarak düşünüyorum 13. sene ye girdiğinde başaramamışsan 2 hakkın olucak ;

1- Ölüm. dünyayı ve insanları buna mecbur bırakmamak ve daha fazla kötü şey yaşamamak için.
2- Diğer seçenek ise Deney. bunu zalimce deneyler nazi deneyleri gibi düşünmeyin. 7 milyar insan yaşıyor ve sadece birkaç milyon gönüllüyle adını bilmediğimiz hastalıklar bile daha başlamadan çözülebilir. Hatta belki kanser bile. sadece cesur ve fedakar insanlara ihtiyacımız var.

Şimdi bile deli olduğum bir konu var. Mahkumları bilirsiniz işledikleri suçlardan dolayı hapse girerler. ve bazıları müebbet yer. yani ölene kadar. Peki dünya üzerinde kaç kişi müebbet? milyonlarca kişi olduğuna adım gibi eminim. onları neden kendimiz için kullanmıyoruz ki? neden faydaları olucağı halde bir köşede ölümü bekliyorlar. Bazı psikopatlar var. onlar da deney ler için neden kullanılmıyor? Çoğunuz şunu diycek. Çünkü insanlar. insan olmak sadece biçimce insan olmak demek değildir beni anladınız değil mi. sadece görünüşte değil davranışta da öyle olmak gerek. Toplum nereye gidiyor bilmiyorum ama ben sadece ileride bu ve bunun gibi şeyler görüceğimi söylüyorum. belki 10 yıl belki 100 belki 500 hatta 1000 ama illa ki olucak. herneyse gece gece siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Sadece 5 dakikalık zevk için doğan insanlar gerçekten doğanlardan çok çok daha fazla. Bunu engellemek için de öneri söylerseniz iyi olur.

yani en basit roman-kürt o tip insanlar 5+ çocuk yapıyor çünkü bilinçsiz ve aptallar nedeni bu. biz maç izleriz onlar çocuk yapar onların eğlencesi bu. bunlar olduğu sürece dünya böyle devam edicek bir şekilde önüne geçilmesi gerektiğini düşünüyorum. bazı şeylerin dünya nüfusunu azaltma planlarını zaten çoğunuz biliyorsunuz peki hiç nedenini düşünmüşmüydünüz
GÜNCEL

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Ya bir sg

0|0
    0|0
    • çok zor değil mi mantıklı düşünmek sen ve senin gibiler için asıl sen sg.

• Kendinden başlasan mesela bu bahsettiğin şeye?

En İyi Erkek Görüşü

• sen ne diyon ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mahkumlar hakkında yazdığına katılıyorum ama etik değil. Bir insanın temel haklarını elinden alamazsın (yaşama hakkı). Fakirlik dereceli bir kavram. Dünya'da fakirlerin yaptığı işler çok önemli, herkes ceo olursa bu işlere kim bakıcak?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Olum ne mal insansın ya başlamamış hastalığı bitirecem diyorsun olmayan bir hastalığı üretirsin anlarım da gel gelelim zaten deneyler yapılıyor insanlar üzerinde basit ilaç firmaları bile deney yapıyor hayvanlar da da yapılıyor gel gelelim sen mahkumdan daha mı değerlisin illa deney yapacaksan kendini kullan bende mühendislik okudum gel bende senin üzerinde deneyler yapıyım ozaman çünkü Benim bildiklerimin sen a sını bile bilmiyorsun ve değersizdir o yüzden ve harcamaya değersin ;)

0|0
    0|0
  • 1 dk sonra senin de aynı duruma düşmeyeceğinin garantisi var mı bu hayatta

0|0
    0|0
    • abi yapmayın işte bunu size gerçekçi olun diyorum bende fakir oldum biliyorum herkes olmuştur sorun bu değil sadece bir amaçları olmayan insanların bir faydası olsun istiyorum yanlış anlaşılması zor bir soru olduğunun farkındayım

Yükleniyor...