Türk kızları güzel değil diyen türk erkekleri size sesleniyorum?

Türk kızlarını sürekli aşağılayan türk erkekleri! Elin o. kılıklı "rus kızında" ne buluyorsunuz Allah aşkına? Yeminle en çirkin Rus'una bile taş gibi hatun diyorsunuz sadece rus diye, zevksizler. Bizim ülkemizin kızlarını küçümsemeyin, benden söylemesi! Ben yurt dışında yaşıyorum, sizin beğendiğiniz "beyaz halkın" arasında, buranın erkeklerı türk kızlarına HAYRANLAR! Siz elinizdekilerin kıymetini bilmeyin emi, kendilerini beğenmiş kompleksli erkekler.
Ya yeminle, yemekten tut evin temizliğine kadar herşeyimiz DÖRT dörtlük bizim, güzeliz de? Ama madem Rus kızlarına o kadar hastasınız gidin biriyle evlenin, 3 gün sonra evinizi sinekler bassın görün gününüzü. Kurban olun bize, Kezban diye küçümsemeyin. Hadi byeeğ

2|1
9|35

En İyi Erkek Görüşü

• Yabancı ülkeden kiminle konuşsam Türk kızlarını hoş buluyorlar, hatta buraya gelip bir Türk kızıyla evlenmek istiyorlar. Kendi ülkemizin kızlarını övmemiz gerektiği halde onlara "Kezban" diyerek aşağılıyoruz? Önce bir kendinize bakın! Çok mu kusursuzsunuz? Bu ego nereden geliyor?

4|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 34

• 2 yumurta kıramaz o pasaklılar
    Tencere yuvarlanır kapağını bulur
    Bırakın gitsinler çoook gördük gelecekten bahsedipte geçmişe gidenleri :)

2|0
    0|0
  • Rus kızları varya hatta Avrupa kızları hepinize taş çıkarır taş. Kiskanmayin. Bizim kızlar güzel değilken bile tribinden geçilmiyor o kızlar tas renkli gözlü herşeyi alttan alıyor. Birtek kıskanma duyguları fazla yok sahiplenemiyorlar o da olsa tam evlenmelik kizlar

0|1
    1|0
  • Hıc yoktan tripleri yok kanks

1|2
    0|0
  • yok ben türk kızından şaşmam. dünyadaki tüm kızlarla eğlensem de türk kızıyla evlenirim

2|0
    0|0
  • Rus kızı asla hayır demiyor denen bilmek istermisin?
    Rus erkeği içkiyi içer yatakta döner kıçını uyur gider yanındaki hatun hüsran içinde kalır.
    Rues kızı gelir türkiyeye türk erkeğine komaya girene kadar içirir türk erkeğinin performansı tavan yapar rus kızı döner ülkesine durumu anlatır türk erkeği için yarış başlar evlisi bekarı kendini türk erkeğine yaptırmak için bir biri ile yarışır.
    Türk kızı kendini evleneceği erkeğe saklar. O erkeği buluncada kendini salı verir.
    Rus kızı kendine ve türk erkeğine başkasına bakmasın daima bakar. her zaman fit tir.
    türk kızı ammaaaaan ben hevesimi aldım banane der! aradaki fark budur

0|0
    0|0
  • Bizim zaten kucumsemiyoruz, begenmemezlik yapmiyoruz ki ne bu siddet bu celal.
    Yurtdisinda benimde arkadaslarim var, rusu da var ispanyolu da.
    Onlar bizimkilerden bakimli bu bir gercek.
    Ama bizim sikintimiz şu; Fazla egoistler.
    Şu an yurtdisinda bebek gibi arkadaslar var. Hic birinde ego yok. Hani onlardan birini al buraya getir millete kiblelerini sasirtirlar tovbestafurullah 😂
    Bizimkiler fazla egoist yani.

0|0
    0|0
  • Çirkin rusları iyi biliriz 😀
    Bizim kızlarda güzel yani bişey demiyoruz da
    Sen neden bu kadar takıldın boşver kim kimi güzel görüyorsa görsün yani senlik durum yok ki

1|0
    1|0
  • yurtdışı dediği muş yanlış anlamayın :D

0|0
    1|1
  • ben öyle birşey demedim

1|0
    0|0
  • Tipsiz komplexi

0|0
    1|0
  • Klasik Kezban :D

1|0
    1|0
  • Türk kızı olsun ismi Kezban olsun önemli değil

1|0
    0|0
  • Yurt dışında yaşadığın çok Belli oluyor.. yemek yapmayı bilmeyen ev işlerini avm de dolaşmaktan öğrenememiş nesli gel gör de evlen ya da evlenip katlan.. ben 1 evlilik yaptım eşim 17 yaşına kadar köyde büyümüş sonra İstanbul a gelmiş hiçbir bok bilmediği Yetmiyor gibi birde her şeye muhalefet. Herşeye bir fikri var. Yatağa girmez ütü yapmaz temizlik yapmaz. ya öyle kadının ben. Onlar kadın bizimkiler ağa.. o ağa ben ağa inekleri kim sağa..

0|0
    0|0
  • Türk kizlarini asagilamakta hakliyiz

0|0
    3|1
  • E ona bakılırsa dışarıda türk erkeklerine hayran. Ama ruslar bir ayrı oluyo bacım. Bembeyaz oluyolar. gözleri ısırmalık oluyo falan. Ancak türk kızlarıda tabikide güzel bulunabilir dışarıda. Güzeldirlerde. Unutmayın dışarının malı herkese tatlı gelir türk erkekleri içinde böyle kızları içinde

0|0
    0|0
  • Ruslar guya iyi? Onlar da bir halt değiller

0|0
    0|0
  • Tamam da artik türk kizlarinin çoğunun da ev işlerinde nasil oldugunu görüyoruz. Dogru durust ev isi ve yemek yapmiyorlar/yapamıyorlar. Hele ki çalışıyorsa vay evin haline.
    Egri oturup dogru konusmak lazim.

0|0
    0|0
  • müthiş bir insansın sen
    ben Türk kızlarının değerini biliyorum dünyanın en güzel dişileri

1|0
    0|0
  • Rus kızları bir melek...
    Rus kızları çok titiz evleri çiçek gibi..

0|0
    0|0
  • Ahahahahahahahahaahahahahahahaahahhaahhaa yabancı erkekler türk kızlarını mı beğeniyorrrrr akşam akşam güldürdün 😂😂😂😂😉

0|0
    0|0
  • Çay iç harareti alır :/

0|0
    0|0
  • sakin ol şampiyon.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Biz kıymetin farkındayız da onlar bizim farkımızda değiller asıl kızlar yabancı erkek diye yanıyorlar

0|0
    0|0
  • Valla su kadar net konusuyorum omrumin cogunu farkli ulkelrrde gecirdim emin ol siz turk kizlarindan daha daha bagli sevecen ve samimiler guzellerde demiyorum turk kizlar cirkin diye ama emin ol naneviyatlari sizden ote para umurlarinda degil

0|0
    0|0
  • rus kızları fizikleri çok iyidir, türk ırkında bulunmayan şuanki nesilden bahsediyorum doğal sarışınlık , ve erkeklerine bağlılıkları çünkü rus erkekleri vodkadan kaybetmiştir erkekliklerini ve kıskanç değiller o yüzden türk erkeklerini severler

0|0
    0|0
  • ahahhaa türk kızlarına hayranlarmış :D Egoya bak :D işte bu yüzden kezban diyorlar size cuk diye de oturuyor :D

0|0
    0|0
  • seni oralarda acayip bir şekilde kıskançlık krizine girdirmişler tam türk kızı tribi :D :D

0|0
    0|0
  • Türk kızı candır yeterki az kıskançlık yapmasinlar.

0|0
    0|0
  • Siz de. diyosunuz iskandinav erkekgi falan filan bana gore rus kizi turke bin basar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 9

• Helaaal 😎

1|0
    0|0
  • Türk kızları candır gerisi heyecandır 😛 Ben türk kızlarını güzel buluyorum genelde ama. yabancı devletlerin kızlarıda güzel ona bişey diyemem de biz onlara göre yetenek konusunda daha iyiyiz dediğin gibi

1|0
    0|0
  • Ruslar her anlamda Türk kızlarından iyidir

0|2
    1|1
  • yuruu beee :D

1|0
    0|0
  • Adamimmmm💪👏👏👏

1|0
    0|0
    • Sanırım bir Rus bulduk. Agshahdh

• Avrupalılar da iyi. Bizim unide bir arkadaş Bosnalı onun instasina baktim telefonundan bir tane çirkin hatta orta seviye kız yok çok iyiler bir de arnutluklu arkadaş var "olum türkiyrde neden güzel kız yok" dedi. 😂😂

• Sen nerelisin

• Rus kızları sevip Türk kızlarına bk atan türk erkekleri nedense yüz felci geçirmiş gibiler :D

1|0
    0|0
  • Ay valla ya rus kiziymis peh

1|0
    0|0
  • Ay evet rus kızları diyip dururlar kendileri sanki neyse 😂

1|0
    0|0
  • hadi ordan et ya işte ağzı olan bişi diyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...