Ölüm nedir? Bana ölüm hakkında fikirlerinizi söyleyebilir misiniz?

Ölüm acısını tarif eder misiniz? Bugün çok sevdiğim bir akrabamı kaybettim sabah ve dondum kaldım. Musibetlere karşı gösterdiğimiz direncti iman... olum güzel olmasa hic ölür müydü Peygamber sav... sevdiklerinize sarılın, küslerle barışın, baristirin, ölüm ölmüyor... yaşanan ölüm sahiden acı mı yoksa biz faniye fazla bağlı insanlar En Sevgiliye olan dönüşü çok mu abartıyoruz, veda etmek çok zor, imanım hâlâ acı çekerken "O'ndan geldik ona döneceğiz, üzülme" diyecek kadar olgun değil... Ölüm hakkında fikirlerinizi merak ediyorum.

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Ölmedim hiç

0|0
    1|0
  • Hiç ölmediğimden bilmiyorum. Benim tavşanım can çekişirken izliyodum. Öyle hızlıca olmuyo. Tavşanım 2 saatde falan öldü. Can vücutdan kolay çıkmıyor. Acılı

0|0
    0|0
  • Dene gor.

0|0
    1|0
  • ölüm bir kapıdır zamansa pencere demiş eskilerden biri 😕 ne demek istemiş acaba neysene geldik gidiyoz düşünmeye gerek yok herkes ölecek

0|0
    0|0
  • ölüm gerçekten acı. abartmıyoruz. sevdiklerimiz geri gelmiyor. ne kadar dini saçmalık okusan da acısını azaltmıyor.

0|0
    0|0
  • Hergün gördüğün, konuştuğun, güldüğün, eğlendiğin kişiyi bir sabah görememek, yokluğunu hissetmek ve bir daha gelmeyeceğini bilmek çok kötü bir durum
    Son kez görmek istersin, olmayacağını bile bile...

0|0
    0|0
    • Son bir kez görmek isterim evet.. 1 saatcik oturayım yine kahve yapayım isterim... :( :(

• Muslumanlarin bayramidir õ

0|0
    1|1
  • Ufka bakarlar;ölüm uzaktamı uzakta...
    Ve tabut bekler, suya inmek için kızakta...
    Sultan olmak dilersen, tacı, sorgucu, unut !
    Zafer araban senin, gıcırtılı bir tabut!

0|0
    0|0
  • Sınav bitti demektir. Sınav bitmeden kurtuluşa erenlerden olmak önemli.

0|0
    0|0
  • Ölüm çok değişik bir şey tarif edemem Allah sabır versin

0|0
    0|0
  • Uykudadır yaratılanlar ölünce uyanırlar uyanmakdır gerçeği görmektir kimileri için pişmanlık ve acı kimileri için mükafatın bailangıcıdır. Ölüm acısıda zordur diyolar

0|0
    0|0
  • Yeni bir başlangıç

1|0
    0|0
  • Ölüm sadece başlangıçtır

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin Annemden önce ölmekten korkuyorum sadece

0|0
    0|0
  • Ölüm acısını tarif edemem!!!

0|0
    0|0
    • Ne hissettiniz lütfen tarif etmeye çalışın

• Ölüm bir son değil bir başlangıçtır... Sadece bu dünya için geçerlidir.. Ölümü yaşayan insan yoktur diyen de öyle bir şey de his etmemiştir. Ölen ne geri gelir nede canlanır.

• Hakiki Müslüman için Mevlana Celaleddin Rumi nin dediği gibi ölüm günü şebi arus tur

Sahte müslüman ve müslüman olmayanlar için günahlarına göre değişir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...