En yakın arkadaşım neden böyle?

Arkadaşlar 5 yıllık en yakın arkadaşım (kendisinden daha yakın arkadaşım olmayan arkadaşım) şu son günlerde aşırı tuhaf davranıyor. Benim 7 aydır kendisinin 9-10 aydır ilişkimiz var. Normalde birbirimizden sevgililerimizi kıskanmayız hemde hiç... Öncelikle 1 ay once instagram hesabı açmamla başladı herşey. Ilk kendi sev. imi takip ettim sonra onu ve sev. ini. hesap açtıgımı haber vermek icin mesaj attim ve BENIMKINI TAKIPTEN ÇIK! diye bir karşılık alınca cidden çok üzüldüm. Hem yaptıgı bu ergence davranışa hem güvensizliğine hemde benim sevgilimi yok saymasına. Neyse dedim olur dedim insan sevdiğini kıskanır dedim büyütmedim konu kapandı. Kendisi bayramda tatile gitti o ne zaman yazsa cevap verdim. Her fırsatta yazmaya çalıştım. Su anda ben tatildeyim her yazdığımda ya kuzenlerimleryim ok bye. Ya dışardayım ok bye. Gibi seyler yaziyor. En son 1 saat once mesaj attim bise sorup gidicem dedi. Bende saf gibi iyi niyetim aa ne zamandir goruşemiyoruz ay ozledim vs vs. Sorusu şuydu: Ben sana benimkini takipten çık dedim sen hala onu niye takip ediyorsun benimki den sana ne? Ve bunu benim sev. imi takip ettigi halde soyluyor! Ve takipte degildim yakipci listemi gonderdim azıcık beynin olsaydı sevgilinin instasından çıkıp cıkmadığıma bakardın dedim. 5 dakika sonra sadece özür yazıp benim sev. mi takipten cikti. Sizce bu ergence davranışı neden yapıyor? Gerçekten çok sinir bozucu?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• 3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen seni 2 kuruşa satar ve satmaya da devam edicek. Insanlar zamanla değişir çoktan silmen lazimdi onu

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O nasıl arkadaş ya? Ne olcak yani takip etsen? Ben sevinirdim en yakın arkadaşımının sevdiğim kişiyle olan diyaloğuna sevmesine.

0|0
    0|0
    • Aynen ya. Ben de o sevinsin diye yaptım. Sanki ona yazıcamda... işte

Erkekler Ne Diyor 1

• Iykkkk baymissin beeeeeehh
    Atin bu ergenleri burdan arkadas.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• arkadaşının belli ki sana karşı hiç güveni yok salla gitsin

0|0
    0|0