Kizlar biriyle arkadaş olurken dış görünüşe bakar?

:( :( ben tipsizim :( :( hiç bir kız benimle arkadaş olmak istemez ben onun asla sevgilisi den kıskanmam onun yanına hep gitsin ama beni satıp başka kızların yanına gitmesin :( beni bidaha istemez diye korkuyorum :( :(
Üniversitesi de beni seven bir arkadas bulurmuuyum :( :(
Sevgili den umudu kestim bu tipler kimse beni istemez ama benim hem cincinslerim beni niye sevmiyor :( ben onu herkezden koruurum :( bir erkek ona zarar verse o adamın ağzına sicarim :( :( o adamın çıkığı kizinda ağzını burnunu kan içinde birakirim benim kankamin canını kimse yakamax benim canım yandı onun yanmasına izin vermem :(
Beni hiç bir erkek sevmez zaten şu tipime bakın yaşım 18 :( :( :(

Üniversitesi de beni çok seven bir arkadas bulabilir miyim sevgililer hiç kıskanmam ama iki kız bir yere gidince kıskaniyorum :( :(
Bu tipte bir kızla kimse arkadaş olmak istemez sevgikide istemez ben ömür boyu tek mi gegezicem keşke hayvan olsaydım ozaman beni seven arkadaşım olurdu belki :( :( 18 yaşındayım
Kizlar biriyle arkadaş olurken dış görünüşe bakar ?

0|1
6|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İyi misin? Bence degilsin ! Kendini asagılamaktan vazgecmen gerek bir an once. Tipinden bisi anlamadım fazlaca şhop var :) Ama standart bir tip :) Bence ilk once sen kendini sev sonra baskalarından bir sey bekle :) Arkadasın olmayabilir bu cok mu kotu? bir suru arkadası olup mutsuz olanlarda var :) Bir sey olmuyorsa ya hakkında iyi olmadıgı icin ya da daha iyisi olacagı icindir :) 18 yasındasın daha cok gencsin bence karamsar olmak icin cok erken :) ben en iyi arkadasa 20 yasında sahip oldum ve hicbir zaman arkadas konusunda neden arkadasım yok demedim bu insanları kendimden nasıl uzaklastırıcam dedim cunku benim icin yalnızlık daha buyuk bir lutuf :) Boyle seyleri umursamamanı ve kendi sevmeni tavsiye ediyorum bu yasta boyle basit seylere takılıp kendini demoralize etme :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Çok uzun ya kısaca özet geçsen normal zamanda olsa okurum ama şu an zor geldi başlığa bakarak cevap verecekte olursam dış görünüşe değil insan olması önemli

1|0
    0|0
  • Bu ne sertlik? Istersen erkek arkadaşın da olur kiz da.. Ama birax daha sakin olmalısın

0|0
    0|0
  • Tatlişsin bebişgirl haksızlık etme kendine.

0|0
    0|0
  • aynen öylesiniz

0|0
    0|0
  • Günlerimde anlamlar gizli bakışlarınız gibi, günlerimde heycanlar gizli size baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimiz hep sin varsınız sevgili, günaydınlar olsun sizlere..

0|0
    0|0
  • Güzelsin moruk ya saçmalama hem makyaj yapsan ohooo

0|0
    0|0
  • Yahu niye kendini tipsiz diye etiketliyorsun? Hiç bir şey yok gayet tatlı kızsın.

0|0
    0|0
  • Tiplisin

0|0
    0|0
  • Oyle dusunme hersey yoluna girer

0|0
    0|0
  • sen bu haline tipsizmi diyorsun şimdi?

0|0
    0|0
  • guzelsin

0|0
    0|0
  • Abdest almaya ayaklardan mi başladın?

0|0
    0|0
  • üzüntü emojisi yagmuru :D

0|0
    0|0
  • Genelde evet

0|0
    0|0
  • arkadaşlık tipe mi bakiyormus?

0|0
    0|0
  • Abazalar şimdi sana dolaşacak arkadaş olalım sevgili olalım ama kendini iyi hissettirecek se sana söyleyim çoğu kızdan güzelsin Sadece şu öz güvenini onarman gerek yoksa çoğu erkeğin hayallerini susleyecek birisin

0|0
    0|0
  • Bos yapmissin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tipinden değilde kendini ezdiğinden yalnız kalabilirsin

0|0
    0|0
  • keşke hayvan olsaydım ne demek ya tamam herkes istediği bir seçimi yapmıyo olabilir eyvallah ta sağlığınla sınanmıyosun ona şükret.

0|0
    0|0
  • Bence sen bayağı malsın ya da bizi trollüyosun.

0|0
    0|0
  • Uni de herkes birbirine mecbur illaki seven iyi insanlar olacak öyle itici bir tipinde yok canım

0|0
    0|0
  • Yine mi sen ya hergün bu soruyu sormak zorunda misin ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...