FETÖ Terör Örgütünün 18 Ton Altın Gömüsü Bulunmuş Ne Düşünüyorsunuz?

Tamamen şahsi görüşüm ile soruyu sormaya karar verdim bugüne kadar en değerli gördüğüm altın yarım altındı o kadar bilgisizim siz düşünün ve fakirim bunu hesaplamaya matematiğim yetmiyor sizce Türk Lirası İle Ne Kadardır Bu Servet :)

Dipnot: Siyasi soru olarak sorulmamıştır bu bir nevi matematik sorusu olarakta düşünebilirsiniz teşekkürler :D :D

Haberin kaynağı isteyen varsa: http://www.ajanskamu.com/haber/fetonun-saklattigi-18-ton-altin-ele-gecirildi-h85061.html

#pilavüstü #FetönünAltınları #18tonaltın #Matematiksorusu #TürkLirasıilenekadar?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu köpeği palazlandıran Demirel ve Evren ne olacaktı ki.. İlk okul mezunu bile olmayan Ermeni dönmesi köpek oğlu köpeğin kıçının bu kadar yalanması.. Anack merak etme onun gibi daha çok cemaat var hepsini vur bir birine. Artık birileri ''Tekbir Allahu ekber ''dedi mi o bana ''Malı götürrrrrrrr''anlamına geliyor..

1|2
    0|0
  • böyle bir haberi yerel basın mı veriyor.. 18 ton altın toprak altındamı saklanır feto gibi bir adamsanız isviçre bankalarındamı saklarsınız yav bırakın salak haberlerın peşinde koşmayı be abi

0|1
    0|0
    • facebookta dolanıyor sabahın sitesinde görmüştüm doğruluk payı yüksek fetonun pek bir hükmü kalmadı türkiye de doğru veya yanlış bilemem ama iyi para ben ne kadar para olduğunu sormuştum detayını okusaydınız keşke :)

• yav hacı y. sultan selımın bıle bir hazinesi yoktur.. bu adamın varsa bile toprak altında niye saklasın isviçre bankaları ne işe yarıyor... akın ipek gibi altın madenleri olan bir finansörü var adamın doğrudur doğrudurda bu parayı orda sakladığı yalandır

• Gömü olarak gömmüş diyorlar bilemiyorum altın daha kıymetli değil mi paradan bilemedim artık aman bizene zamanında milletten tokatladığı paralar sonuçta nereye götürdü bilemem artık

• Haber doğruysa boğazı komple birleştirirler köprülerle ajahaksh

0|1
    0|0
  • vay mk

0|1
    0|0
  • 1 gr altin 120 tl 1 kg 120 bin tl sen hesapla gerisini

0|1
    0|0
  • Melekoğlu bir melektir😂

0|1
    0|0
  • FETÖ nün ALLAH belasın verecek , vatan haini , münafık ve hoca bozuntusu mahluk...

0|1
    0|0
  • Ayakkabı kutusuna 4 milyar doların sığdığına inanırken matematik-fizik kuralları kimsenin aklına gelmiyordu

0|1
    0|0
    • Bilmiyorum da baya vardır her halde dudağım uçujladı ben en fazla yarım altın gördüm düşün o kadar fakirim

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...