Milletlerin karşılık beklemeden nasıl yardımsever olduğunu anlatan film Ertuğrul 1890 filmini izlediniz mi?

Bu filmde ne var diye soranlar için ; Karşılık beklemeden insanlık adına yapılan İyilik, fedakarlık, yardımseverlik, onur ve anlatamadığım bir çok güzellik mevcut bu filmde. Ve diyorum ki iyi ki bu vatanda doğmuşum ve iyi ki güzel dostlarımız var. Bu filmi izledikten sonra kendi kabına s. çan insanların ne kadar vatandan yoksun oldukları ne kadar adi olduklarını düşünmeden edemiyoruz. Kilometrelerce uzaktaki o güzel insanların yardımseverliğine bakıyorsun bir de içimizdeki hainlere. Ben bu filmi bir çok kez izleyebilirim. Ama vatansevgisi ne demek bilmeyenler milyon kez izlemeliler. Bu vatan neden böyle sevilmeli bir kez de bu açıdan baksınlar.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır.

Güncellemeler:
...
,,,,,,,

1|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• İzlemedim.

0|1
    0|0
    • Vatan sevgisi olan kişiler bu filmi izleyince duygulanır.

• 3ay

Şu s. a.. laklığı yapmaya devam edecek misin? Asabımı bozuyorsun şu a. ptalca hareketlerinle. Büyü biraz olgun olmayı konuşabilmeyi öğren. Kaç yaşına gelmişsin ergen gibi davranıyorsun.

• 2ay

Mesaj atamıyorum yine!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...