Yeni başladığım sınıfta kız arkadaş nasıl edinicem?

yeni bir sınıfa başladım ancak kimseyi tanımıyorum erkek arkadaş istemiyorum bıktım erkeklerden kız arkadaş nasıl edinebilirim nasıl dikkat çekebilirim biraz çekingenim?

Güncellemeler:
sizce
kızlar

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Abi kızı döv. İllaki bakar sana.

0|0
    0|0
    • Şaka yaptım, sakın dövme.

• biliyorum bakalım

• #GizliSoruyuSoran Kardesim sorun kapanmis, buraya yazayim. Cekingenlik bendede vardi hergecen yil ilerliyordu ve herseyime engel oluyordu. Psikiyatriste gittm , psikiyatri bunun yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisiyle olusacagini veya normaldede var olan cekingenligin yasanmis yasanmamis duygularin etkisiyle dahada buyuk artis gosterdigini, butun insanlarla olan iletisimini etkiledigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya olmadi mi? Yalnz platonik veya normal hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

En İyi Erkek Görüşü

• sınıfa girdiğinde sürekli güler yüzlü ol erkeklerede kızlaraada ama kızlara daha fazla ol ' halk dilinde kardeşim gibi değil tabiki' selam ver sürekli bir konu hakkında soru sor ama soru sorarken çok uzatma kısa kes ki kızlar merak etsin bu çocuk napıyo nedir felan diye.

0|1
    0|0
    • saoll kardeşim birde biraz kaşar gibiler sıkıs sokus falan diyip kahkaha atıyolar falan normalmidir bu sence

• takıl gitsin kaşarsa kaşar sen tkaılmana bak

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Kızlarla konuş ama yavşama insan gibi yardımcı ol herşeylerine ödevleri birlikde yap falan derslerde kopya ver çekingen olma

0|0
    0|0
  • Zenginsen veya derslerin iyiyse gelirler erkek ortamida kurman lazim

0|0
    0|0
    • ben hep erkek ortamı kurdum artık kız olsun istiyorum erkek olunca hiç kız arkadaşım olmadı çünkü zengin değilim derslerim kötü yakışıklıyım

• yalnız puan kötü diye babam serseri olmıyım diye mecburen zorla aldı :) ohoo malesef hiç yok hepsi öyle sınıftaki kızların offf offf çekingenimde biraz zor iş bunlar bilader ya

• Bosver olm ozaman ders calis duzgun kiz yoksa salla gitsin diger kizlar dan hayir grlmez sana babanin verdigi paraya yazik olmasin

Yükleniyor...