Bir anne kızını pazarlar mı?

bir arkadasım vardı 4 5 yıldır görüşmüyoruz. O benle görüşmek istiyor ama irtibatımı kopardım. Çünkü almış başını gitmişti makyaj saç giyim tarzı erkek arkadas hepsi o biçim. Çorap gibi sevgili degiştiriyodu ve netten tanıstıgı kaç tane cocuga güvenip bulusuyodu. Herneyse bugün bir komsumuz söyledi. Geçen yıl börekçide görmüş bunu, Annesi o kız bide sevgilisi. Annesinin yanında sevgiliyle dudak dudaga el ele sarılıyolarmış vs işte anneside bazen sırtını hafif onlara dönüyomuş sanki tamam siz naparsanız der gibi. Maddi durum olarak iyi değillerdi ama kızın abisi tam bir psikopt yani müsade etmez bildigim kdryla sizce amaçları ney kaç saat önce duydum hala moralim bozuk?

Güncellemeler:
Gncl
0...

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Abisine söylesen cinayet çıkar sanırım, konuşmaya çalışsan keyfimizin kahyası mısın derler.. En iyisi dua etmek.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle cok üzüldüm bir aralar en ykın arkadasımdı.
      Ama cok bozuldu benden sonra takıldıgı insanlarla ben cagırıyorum benim yanıma gelmiyodu gidiyodu onlarla. Dua edicem sadece millette kalkmıs burda ne dedikoducusun..😧

• Sagolun sizede hayırlı akşamlar. Ayrıca da teşekkür ederim önyargısız , saçma sapan düşünmeden yorumlayan tek kişi sizdiniz.

• Rica ederim, kendime yakıştırdıgım şeyi yapmaya çalıştım.

En İyi Kız Görüşü

• insanların yaşam şekiller seni hiç ilgilendirmiyor madem hoşuna gitmiyordu ne güzel yapmış ilişkini kesmişsin o zaman burada lafını etmeyeceksin de aynı zamanda. bu anlattıklarınla pazarlamanın da bir alakası yok. moralini böyle seni ilgilendirmeyen şeylere sıkmamanı öneririm bu hayat bunun için çok kısa.

0|0
    0|0
    • Lafını edip etmeyecegini sana sormayacagım sende bu konuda kimsenin işine burnunu sokmamayı öğren😉
      O kız benim en yakın arkadaslarımdan biriydi bir ara sonradan bozuldu ve hala benle irtibat kurmaya calısan biri ondan sordum. Noldu bilip bilmeden maydonoz olmayın derim.

Erkekler Ne Diyor 10

• İşiniz gücünüz dedikodu ya. Varoşluğunuzu her yerde belli etmeyin

2|0
    1|0
  • Belki nisanlisi nerden biliyosun pazarliyo arti ya arkadasin iftira atiyosa?

1|0
    0|0
    • Benim arkadasım söylemedi.
      Üst kat komsumuz söyledi cok iyi niyetli dürüst bir kadın. Ki dedikodu mahiyetnde degil bir tane komsunun kızı ergenlikten dolayı sevgili olaylarına cok merak salmıs vs ordan açıldı.
      Diger komsuda ya ben senin arkadasını görmüştüm geçenlerde böyle böyle dedi. iftira niye atsın?
      Nişanlısı da olsa annenin yanında o şekil hareketlerde bulunabilir msn?

• Simdi anladim evet uzulduğunden yazmissin soruyo senin dua etmekten baska caren yok bosver gitsin

• Ah bu haysiyetsiz dedikodular olmasa küçük yerlerde. Emin ol yoktur öyle bir şey. Yüzde doksan yalandır. O çıkardığı laf eninde sonunda o kadına döner ve o bile inanır.
    Dedikodudan da dedikoducu insandan da uzak due. ll.

0|0
    0|0
    • Ah ne bilmişsiniz !! Ya ben küçük bir yer mi dedim burası yorumlarınız o kadar komikki. İstanbul'da yasıyorum ben dogma büyümede buralıyım. Bahsettigim arkadasımı komsum 1 2 kere yanımda gördügünden beni uyarmak maksadıyla söyledi. Temiz dürüst güvenilir biri neden iftira atsın? O kız onu yapcak biri inanırım. Sadece benle yeniden irtibat kurmaya calısıyor fikir edinmek adına sordum. Sormaz olaydım!

• Yapacak bişey yok onların kararı takmamak lazım

0|0
    0|0
  • Oha lan

0|0
    0|0
  • senin niye moralin bozuk herkesin kendi tercihi annesi kızını niye pazarlasın

0|0
    0|0
    • Bir zamanlar yakın arkadasımdı sergiledigi hareketleri görünce irtibatımı kestim. Ama gene de ğzülüyor insan

• uzak dur

0|0
    0|0
  • Şerefslz kadın.

0|0
    0|0
  • Birsey demiyorum yazik sadece

0|0
    0|0
  • Bazı erkekler karısı ve kızını satıyor bu çok normal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ne kıskanmışsın kızı yıllar geçmiş hala kene gibi.

0|0
    1|0
  • Ohaa

0|0
    0|0
  • Paraya giden yolda her şey mübah , öyle insanlar için.. Ama günah da alınmamalı , bilemedim.

0|0
    0|0
    • Seneler geçti görüşmüyoruz. O benmle görüşmek istiyo ama ben hiçbi sekilde dönmüyorum. Cünkü beni zamanında en yakın arkadasıyken baska insanlara sattı gitti. Ve suanda da benm hayatmla alakası yok. Anneside kendide uzak durulması gereken tiplerdenmş onu anladım. Allah hidayete erdirsn gene ben duacıyım..

Yükleniyor...