Benim neden hiç arkadaşım yok?

Arkadaşlar merhaba soruyu şöyle açıklayayım arkadaşlar bu aralar aslında bu aralar derken tam 1 yılı gecik bir süredir çok yalnızım yalnızlıktan kastım sadece sevgili değil arkadaş bakımından da çok yalnızım ama nedenini bilmiyorum ya çok arkadaşım vardı hepsinin peşinden koştum sevgilim varken ne dediyse yaptım bıraktı arkadaşlarımın hep yanında oldum ama nedense sadece canları sıkıldıklarında ya da konuşamayacak birini bulamadıkları zaman bana yazıyorlardı şimdi yazmıyorlar hiç arkadaşım yok neden yok sizce nerede yanlış yapıyorum

Güncellemeler:
ve şunuda ekleyeyim ben arkadaşlarımla hiçbirzaman menfaat üzerine arkadaşlık yapmadım hangisi ne zaman istese yanında oldum maddi manevi hertürlü hemde

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Elemanlar sağlam arkadaş değilmiş demek ki

0|1
    0|0
    • abi 1 i 2 si bozuk olur tamam da tüm arkadaşlarım kelek çıktı benim ya :)

• mıknatıs gibi hepsini kendine çekmişsin kardeşim... başkalarına kelek eleman bırakmamışsın iyi mi

• doğru söylüyosun abi vallahi çekmişim hepsini mıknatıs gibi

• Cok kasma knk milletle arkafas olcam diyede dediklerini felanda yapma bulursun elbet benimde 1 2 arkadasim var fazlasi zarar zaten

0|1
    0|0
    • doğru söylüyosunuz aslında nerde çokluk orda bokluk ama işte hiç olmamasıda kötü ya arkadaş olsunlar diye dediklerini yapmıyorum öyle hava gazından arkadaş olamıyorum ben arkadaşlarımın hep yanında olmak istiyorum sadece

• o zaman olmaması daha iyi diyosunuz :D

• Kendin takil knk cool gozukursun hem :D

Yükleniyor...