Bilimsel Düşünceleerr?

Sizce sürekli aklımıza gelen birisi bizi mi düşünüyordur? Bilimsel olarak ispatlanmış diyorlar ama ben pek inanmıyorum. Sizce doğru mu?
Bide gece rüyanda gördüğün kişiler seni gerçek hayatta çok özleyen kişilermiş. Buna inanıyor musunuz?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bilinçaltı iletişimi denen bir mevzu ortada yıllardır dolanıyor ama bunun telepati kadar ileriye gideceğini düşünmüyorum. Eğer birini çok düşünüyorsan tanımı basittir; ONU KAFAYA TAKMIŞSINDIR.
    Şu an bilimin de yapabileceği en öte cevap bu, tabi ilerleyen zamanlarda ne olur ne biter onu bilemeyiz, kim bilir belki de bilim insanları 6. hissi bulurlar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Bilimin bu konuda ispatladığı bir şey yok.
    Çalışmalar ve deneyler yapıldığı doğrudur ve bazı sonuçlar elde edildi ancak bilimsel olarak kabul görecek çizgiye gelmedi.

0|0
    0|0
  • Doğru değil. Böyle bir bilimsel ölçüt de olamaz

0|0
    0|0
  • rüyalar bilinçaltı ona inanmam karşılıklı düşünce olayına da kalp kalbe karşıdır sözüne inandığım için inanıyorum..

0|0
    0|0
    • Hm peki tesekkürler :)

• ama şunu belirtmek istiyorum rüyalara inanırım bir mesaj içerir ama bahsettiğin duruma inanmam özleme konusu yoksa rüyalar kimi zaman gelecekten mesajlar içerir inanarım..

• Inanmiyorum

0|0
    0|0
  • başlıyacam bilimsel dusuncelere

0|0
    0|0
  • Genelde öyle oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...