Atatürk size ne yaptı yavrum?

Neden sevmemek ya da nefret etmek için poponuzdan element uydurup saçma sapan teoriler üretiyor ve vefat eden adamın arkasından dinsiz diyorsunuz.
Atatürk Türkiye'ye ve Türk insanına değer vermeseydi şu an yaşadığımız ülkenin her mahallesinde bir cami yerine her mahallesinde bir kilise olurdu.
Adamın tek yaptığı dini siyasete alet etmemek yanlış mı yapıyor?

1|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• Onlar cahil insanlar kulaktan dolma bilgilere inanıolar ahkam kesiolar sonrada 😄 o olmasaydı şu an babaları bile belli değildi ağzımı açtırmasınlar. Niye sevmionuz dedim birine Kuranı yakmış yahudi asıllıymış dio bacım gördün mü yanında mıydın yakarken. Adam tefsirini yaptırmış Kuranın makbuzu duruyor nye yaksın. Vala sevmek zorunda değiller ama saygı duymak zorundalar bgnkü ülke sınırlarımızı onun ve askerlerinn sayesinde çizdik. Nankörlüğe tahamülüm yok!!!

0|2
    1|1

En İyi Erkek Görüşü

• akp iktidara gelmeden önce atatürkü sevmeyen kesim % 3 felandı onlarda zaten kendilerine göre bir tarzları vardı onlara lafım yok kendi iradeleri ile sevmediler
    ama akp geldikten sonra değişti millet bu kesim % 25 lere çıktı yanii sıkıngtı tam şurda % 22 lik keism aslında seviyor ama onların hedefi başka yani vatanı asla sevmediler sevmiyeceklerde birinin lafı iel harejet eden anca zavallıdırr

0|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Dini yargılar yüzünden Atatürk'ü sevmiyor birçoğu. Vefat eden o adamın dediği gibi babanızın belki olmasını sağladığı için mi sevmiyorsunuz Atatürk u

1|3
    1|2
  • Evet ben Atatürkü seviyorum büyük hizmetleri dokunmuş bunu görmezden asla gelemem gelinmemelide peki ben de bişey sormak istiyorum Sen Hz Muhammed.( sav) seviyor musun arkadaşım?

1|3
    0|2
    • Hazreti Muhammed ile Atatürk'ü kıyaslayarak kavga çıkarmak isteyen bir provakatör daha :)

• Benim peygamberim liderim seviyorum tabikede.

• Helal olsun o zaman tebrik ediyorum 👍👏

• Herkes sevmek zorunda değil... Saygı duyuyorum.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Neden sevsinler kardeşim? Kendi yobaz dedelerini darağaçlarında sallandıran, askerinin kellesini kestikleri için üzerlerine bomba yağdıran, ülkeyi ve parayı yönettikleri tarikatlarını kapatan, Kur'an'ı Türkçeleştirerek herkesin okumasını sağlayıp taptıkları hacı hocaların ekmeğini elinden alan bir lideri nasıl sevebilirler ki?

1|3
    1|1
  • Sevmeyenlerede saygı duymak lazım. Herkes düşünlerini özgür bir biçimde paylaşabilmeli. Hiç kimse başka biri gibi düşünmek ya da yaşamak zorunda değildir. Herkesin bir dünya görüşü ve düşünceleri var. Sevenlere ya da sevmeyenlere saygı duymak gerekir.

1|2
    0|1
  • Kurtlere kazik atti onlar sevmiyorsa hak veririm yani muslumanlarada saglam kazik atti keske gelse bir daha atsa 😂😂😂 ama kurtlere ayip etti

0|2
    0|2
  • Nerden biliyorsun kilise olacagini

1|2
    0|0
  • atatürk yapmadı ismet inönü yaptı ülkenin batılaşmasının sebebi odur zaten türkiye müslüman bir ülke degilki atatürke gelip laf söylesinler

0|1
    0|1
  • Yobaz bizim millet kank

0|2
    1|1
  • Kardeşim beni yaratan bana beni sevmek zorundasın demiyor, onun yarattığı bir kul olan bir adam kim olursa olsun ister babam ister Atatürk bu kişileri sevmek zorunda mıyım?

Ps: yeterli nispette bir Atatürk severim.

0|2
    0|0
  • Allah ateistlere
    Peygamber chp lilere ne yaptıysa artık

0|3
    0|0
  • ben müslümanım islama zarar verdiği için sevmiyorum

1|1
    1|4
    • Çok mu dindarsin ya

• Atatürk dine karşı olda da halkı kisitlamadi ve tam tersi halk ile iç içe oldu. Suud kralına yazdığı bir mektupta şu geçiyor eğer peygamberin kantinin yerini degistirseniz kurtuluş savaşını bırakır ordumla oraya inerim demiştir

• Osmanlı bir dine inanmıyordu Müslümanlık gelene kadar ayrıca tek Tanrı var sadece

• bir insanı sevmek zorunda olur mu insan?

0|0
    0|0
  • Sadece Anadolu işgal edilmedi.. Bir çok ortadoğu ülkesi işgal edildi hangisinin her mahallesinde kilise var.. ve Mısır bizden bir yıl önce 1922 de bağımsız oldu.. M. Kemal olmadan da bu ülke kurtulurdu bir çok paşamız vardı elbet biri öncülük ederdi.. Elin Arabı bile bağımsızlıklarını kazandı bizim gibi cengaver Türk Milleti mi bağımsızlığı kazanamayıp şu an yunan ingiliz olcaktı? :D Bu söylemleriniz Türk milletini küçüp görüp Tüm yapılanları M. Kemale mal etmek oluyor.
    M. Kemalin cumhuriyet sonrası bir çok yanlışı olmuştur Şapka kanunu vs.. azcık objektif olun.. Rejimin ilkokuldan beri aşırı yüceltmeli aşıladığı sevgi ile objektif olmanızı beklemek zor..

1|0
    0|0
  • :D :):)

0|0
    0|0
  • adamı bilmemde atatürkçülerin yaptığı iğrençliklerden sonra insan soguyor mesela şöyle yaptıkları gibi dindar oldugu söylenen bikaç kişi tecavüz hırsızlık yapıyor adam dinden soguyor
    benimde aynı o atatürkçiler yüzünden sevgim yok

1|0
    0|0
    • Benim bildiğim tecavüzü kafa kesmeyi sakallilar yapıyor

• @kursatyqzx chp yolundan saptı sen öyle dersen şimdi aleviler cıkar başka der

• Ben araştırmayı seven biriyim geçen gaziye gittim iki gaz bombası yedim karnıma bir hiç uğruna ama alevileri gördüm seytabliklarini hainliklerinj

• Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygi duymak zorunda

1|2
    0|0
Yükleniyor...