Kadın erkek ilişkilerini beyin fırtınasıyla düzeltelim?

Kendi parasını eşinden ve ailesinden üstün tutan , evin içinde ilgisiz , tüm gün çalışan karısına en ufak bir sorun görünce iki ton laf yapar , gezdirmesen ilgi göstermeyen erkek modeli.
Tüm bu yaşananlar kadına şifresinimi yapar ve bu stres çocuklarına yanlış şekilde yansır.
Bu erkeğin bu olumsuzluklarının sebebi yetiştirilme tarzından ve erkeğin rol aldığı babadan kaynaklanıyo bence evin içinde anne her işini oğlundan esirger ve kızı sürekli çalıştırır beyninde erkek bunu böyle algılar ve yetişir bunu gören çocuk babasından örnek alır ve babalık görevini oturup kalkma ve işe gitme olarak görür. Yanlış anlamayın anlatmak istediğim konu kadın erkek eşitliği falan değil tabiki Allah erkekle kadını birbirinden ayrı yaratmış fakat insan olarak eşine yardımcı olması , olmasa bile bir gezdirmesi çocuklara bakması gerekir. Türk milletinin sorunu evlilik ilişkilerinde genelde böyledir ben evli değilim fakat çevremde olan sorunlardan gördüklerimi yazdım. Sizin bu konudaki görüşünüz nedir? Bu sorun sizce Nasıl çözümlenebilir?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• bundan fırtına çıkmaz , eser geçer. Bir koyun yardan atlarsa tüm koyunlar atlar yetmez çoban bile atlatabilir..

0|0
    0|0
  • Ne diyimki sanki beni ve ailemi anlattin utancimdan gizli oldum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...