Ne varsa yabancı kızlarda var yalan mı söleyin :D?

Hepsi taş gibi güleryüzlü selfi çektirdiğim bile var yabancı kızlardan bizim kızlar selam almıyor daha gotu başı sivilceli imkanım olsa gidecem avrupaya hayat orda ukraynalı kızlara bakın sonra yorum yapın :D

0|2
11|12

En İyi Kız Görüşü

• ne kadar ezik insanlarsınız, kendi ülkenizi bu kadar aşağılamayın bence. kimi beğendiğiniz beğenmediğiniz beni ilgilendirmez ama kendi ülkenizin insanlarını bu kadar yermeyin

0|1
    0|0
    • ama kusura bakmada türk kızları egolu ben bile şahit oldum avrupalı kızlar ne kadar mütevazı ne güzel ben bile hayran kaldım

En İyi Erkek Görüşü

• Sen yabancılara hayran olursun ama cenazene türk kızları gelir 😂

2|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Dedi comar

0|1
    0|0
  • Ne varsa yabancılarda var yalan mı? Çoğu Türk erkekleri kadar abaza değil , ve kızlar istediğini giyiyor karışan , bakan yok

Onlar öyle olduğu için bir kötü duruma düşüyoruz :)

0|1
    0|0
  • yabancı ülkelerde rahatça resim çekilebilmenin nedeni orda ön yargı ile yaklaşılmıyor burda kızlar tanımadığı bir erkekle resim çekilince yan yana yürüyünce sanki yatakta basılmış gibi davranılıyor benimde imkanım olsa yabancı ülkede yaşardım

0|1
    0|0
  • Onlar da seni bekliyo koş

0|1
    0|0
  • Bulursun sen o imkanı da beklerim :D

0|1
    0|0
  • erkeklerin de boy 150 tip desen öyk yani pek bir fark yok :) benimde imkanım olsa bende giderim

0|1
    0|0
  • Hayirli isler

0|0
    0|0
  • haklısın birsey diyemeyiz :D burası türkiyeee

0|0
    0|1
  • Yabancı kızla selfie çektirdin diye hava atan eziğin tekisin, sana Türk kızı bile çok.

0|1
    0|0
  • Folloşlar herkesin ilgsini çeker

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Cok haklısın kanks

0|0
    0|0
  • Aynen haklısın

0|0
    0|0
  • dayı toprağında var toprağında

0|0
    0|0
  • :) .

0|0
    0|0
  • Vay Brad Pitt kardeşim bari gizliden demeseydin de bunları gülünç olmasaydın.

0|0
    0|0
  • Rusya en iyisi ya da amerika😀

0|1
    0|0
  • 1 aya kadar ukraynaya gidiyorum :)

0|1
    0|0
  • Bicogunun karekteri yok a. g fotograf makinasinda bile cikmaz.

0|0
    0|0
  • ne kadar meraklısınız türk kızlarını ezmeye..

0|0
    0|0
  • Ne kadar kolay ulaşırsan o kadar kolay vazgeçersin düşünmeden türk kızları derim düşünürsem rus

0|0
    0|0
  • bizim kızlar gibisi yok be

0|0
    0|1
Yükleniyor...