Kilo vermek icin gaza gelmem lazim ama cok mutsuz hissediyorum?(herkese +1)?

Arkadaslar 4 kilo almisim. Zaten kilo sorunum vardi biraz hedefim 60 ve 68 kiloyum. Ama istahim kesilmiyor hep biseyler yemek falan istiyorum. pantolonlarim olmuyo mutsuz oluyorum yardim edin bu yil uni 3 e gectim farkli bir fakültede okucam. allah rizasi icin yardim edin 😞

Güncellemeler:
Ama mesaj atamiyorum sana

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• iştahın için akapuntur tedavisi al iştah kontrolü için çok ideal bir yöntem biliyorum saçma geliyor ama bunu deneyen biriyim emin ol ilk günden canın birşey istememeye başlıyor
    sana özel diyet uyguluyor ve emin ol ciddi manadan zorlanmadan diyet yapıyorsun
    karbonhidrat -yağ-3 beyaz-pirinç-aburcubur -fastfood -patates-tatlı yasak
    ama protein - sebze-yeşillik -et ürünleri dilediğin kadar serbest tabi fazla yiyemiyorsun canın hiç istemiyor
    o durumu yaşadığında ise motivasyonun tavan yapacak aynı zamanda spora yazıl fitness yap zor bir program ile başlama sakın kardio ağırlıklı programın olsun aralarda basit diğer hareketleri yap zaten eğitimenin bu konuda seni yönlendirecek seni

en büyük sorunun iştahın kontrol altında olduğu için kilo vermelerin bir anda artacak ve buna istinaden motivasyonunda yerinde olacağı için spor yapmakta zevkli hale gelecek

ben 1 ayda bu taktiklerle 20 kilo verdim halada vermeye devam ediyorum
    ayrıntılı sorular için mesaj atabilirsin
    sana başarılar dilerim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle kafanda bitirmen lazım sonra tüm abur cubur ne varsa çöpe at ya da sokakda çocuklara falan ver yok et onları sonra instagramda fitpost fitness la ilgili olan sayfaları takip et ordaki kızların fiziğini gördükce daha çok gaza gelceksin kendine hedef ler koy canın çikolata çektiğinde bitter ye beyaz ekmeği gördüğün yerde kaçç en çok sebze ve meyve ye kalorisini bilmediğin şeylerden uzak dur güzel bir araştırma yap platese başla dans et yerinde durma ama sakın ha umutsuzluğa kapılma hayatımda hep zayıf ince belli güzel bir fiziğe sahip oldum ve hepsini kendim başardım. Yardıma ihtiyacın olursa özelden sorabilirsin ☺

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Fotoğraf gönderebilir misin

1|0
    0|0
  • Te ma etmaja yaz youtuba.

1|0
    0|0
  • Valla bende diyetteyim. 4.7 kg verdim azilme ve zevkle devam ediyorum :)

1|0
    0|0
  • Senin için iyi bir diyet söyleyebilirim. ama yapabilir misin bilmiyorum

1|0
    0|0
    • Ya ben diyet listesine uyamiyorum ki evde olumca surekli yiyesim geliyo

• Nasil? 😬

• Mesaj at 😁 Allahım ya ne kadar şişko var😂

• Yardımcı olabilirim :)

1|0
    0|0
  • kefir kullan onu iç sürekli faydasını göreceksin

0|0
    0|0
  • +1 e geldim. Dipnot; mutsuzum.

0|0
    0|0
  • ölürüm türkiyem şarkısını aç spor yap süper olur

0|0
    0|0
  • Ben sana yardim edecem

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ekmek yemeyi kes günde en az 1 litre su tuket ve akşamları müziği ac bir yarım saat falan dans et 1 aya kalmaz 5 kilo verirsin
    Bide kesinlikle abur cubur yeme

1|0
    0|0
  • ben de aynı sorunu yasıyorum aslında 38 kıloyum cok değil diyolar ama bende basen var ve benı rahatsız edıyo benım sana tavsıyem tok tutucu seyler ye cok fzla yememeye calıs bol su ıc ne kadar ıcersen o kadar erır ve koşu yap ne kadar yersen ye su ve spor hayat kurtarıyo

1|0
    0|0
  • Canim fena halde cikolata cekti ya

1|0
    0|0
  • Boyun kac kilon cok fazla değil

1|0
    0|0
  • Bol sıvı tüket ve dereotu ye ama aşırı kaçma

1|0
    0|0
  • En onemlisi stresten uzak dur. Spor yap ya da yürüyüş. Bol su iç. Uyku ve yemek saatlerin düzenli olsun. Gereksiz şeyler yeme.

1|0
    0|0
  • Her gün 1 buçuk saat yürü

0|0
    0|0
  • Sende bendensin:( 1 ayda 4 kilo almışım 1 yıldır 60 ustune cikmadim şimdi 63 olmusuumm:(( spora yazıl tek çare.

0|0
    0|0
    • Yav yazildim ama 1 hafta gittim sonra ara vermek zorunda kaldim. yaklasik 10 gun sonra baslayabilcem:( cok mutsuzum

• Mutsuzluk yoook. Takma bu kadar canımız sağolsun diyet spor derken verirsiin

• Ben de 68 im 60 oldugumda begeniyorum kendimi boyum 167 işe girdiğimde istedigim kiloya düşmüştüm işten çıkınca sıkıntıdan aburcuburdan aldım işe girebilirsin gecici

1|0
    0|0
    • Ya bende de stres var ondan aldim hep. Seninle iletisime gecelim?

• Acık yaparım mesaj atarsın istersen

• Tamam

Yükleniyor...