Birbirimize karşı böyle davranmamızın sebebi ne neden bir erkek kuzenine böyle davranır lütfen görüş belirtin?

Arkadaşlar babamın kuzeninin ailesi ile çok yakınız yani ben onları 2. ailem olarak görürüm onlarda bana kızım derler sürekli 3 çocukları var 2 si erkek benden büyükler kız olanı zaten kız kardeşim gibi erkeklerden biri evlendi boşandı onunla normal konuşuyoruz diğeri benden 5 yaş büyük askere gidip geldi işte adı ege durum şu birbirimize o kadar gidip geliyoruz egenin benim ailemle arası çok iyi ailem onu o da ailemi çok sever ama kesinlikle benle konuşmaz ben ona laf atmam o bana atmaz. yani benden bişey istemesi gerektiği zaman bile anneme der onun bana demesini bekler birbirimize hoşgeldin falan da demiyoruz ona karşı bir saygısızlığım olduğunu düşünmüyorum. ya da yanlış bişey falan gördüğünü düşünmüyorum sizce neden böyleyiz bir erkek neden böyle davranır yanlış bişey yaptım diye içim içimi yiyor lütfen bişey söyleyin

Güncellemeler:
lütfen yardım edin bir şey söyleyin
güncel

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sende ne gördüyse demek ki araya mesafe koymak istiyor.

0|0
    0|0
    • ne gördüyse derken ona karşı hiç kötü davranmadım ya da yanlış bişey yapmadım neden mesafe koymak istesin ki sence ne yapmış olabilirim

• teşekkür ederim görüşünü belirttiğin için :)

• Rica ederim.

En İyi Kız Görüşü

• Belki aile arasında sizin evlenme durumunuz olabilir diye konuşulmuş olabilir, yani yakıştırma olmuştur, o da yanlış anlaşılmasın ya da ailesi bu şekilde bir düşünceye girmesin bir daha diye senden uzak duruyordur.

0|0
    0|0
    • hayır asla ailelerimiz böyle bir şey düşünmez zaten ben hala okuyorum onunda ilişkisi var

• yani haklısın bende rahatız olurum öyle bişey olsa neyse artık konuşmamasını üstüme almam demekki kendinden dolayı benimle konuşmuyo der geçerim :)

• Bence de öyle yap. :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Sadece yakın olmak istemiyordur senle

0|0
    0|0
  • Ayıp olmasın diye yapmıyordur
    akransınız çünkü yanlış anlarlar diye düşünebilir

0|0
    0|0
  • Saygıdan ötürü bacım yanlış anlama utanmanında verdiği bişey

0|0
    0|0
    • kuzeniyim ben hep görüşüyoruz aynı masada yemek yiyoruz neden utansın ki ayrıca çok saygılı olsa bir hos geldin der bence

• Karakter meselesi o zaman

• Senden hoslaniyo kesin

0|0
    0|0
    • ne alaka nerden çıkardın

• belki de benden hoşlanmadığı içindir

• sana karşı duyguları var

0|0
    0|0
    • sevgilisi var

• zannetmiyorum ama görüşün için teşekkürler :)

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 6

• Çünkü sizin evlenmnizde bir sakınca yok ya. Hani çekiniyo yani işte

0|0
    0|0
    • benden 5 yaş büyük kendi kız kardeşinden biraz daha büyüğüm evlenmek ne benim ne ailelerimizin aklından geçer

• Onun geçiyo demek ki

• ama bildiğim kadarıyla sevdiği bir kız var hayatında uzun süredir beraberler sanırım

• utanıyodur benimkilerde öyle

0|0
    0|0
    • aynı sofrada yemek yiyoruz hep görüşüyoruz kardeşiyle de abisiyle de konuşuyorum normal neden utanıyo yemicem sonuçta

• Sevgilisi vardir kiz kuzeninden bile kiskaniyodur oda onun icin muhattap olmak istemiyodur 😊

0|0
    0|0
    • sevgilisi var biliyorum ama kız öyle biri değil onu geçtim sevgilisi olmadan önce de böyleydi

• O zaman yapisinda var demekki ya da yanlis anlasilir diye konusmak istemiyodur

• Bir hoşgeldin bile demiyorsa bu onun saygisizligi boşver bence

0|0
    0|0
    • onlar geldiğinde de ben sadece ona demiyorum anne babasına diyorum sonra ortaya tekrar hoşgeldiniz diyorum

• Bazıları öyledir erkek akrabaların kuzende olsa böyle davranışlar sergileyen oluyor bnde de saygısızlık flan yapmadım ama yine de mesafeli davranıyor çok sorgulamıyorum boşver sende☺

0|0
    0|0
    • gücüme gitmeye başladı iyice ama sanki çok pislik biriymişim ona çok kötü davranmışım gibi

• Egeden hoslaniyosun ve aranizin iyi olup muhabbet etmenizi istiyosun benzer durum bndede var :)

0|0
    0|0
    • hayır canım hoşlanmıyorum sadece tüm kuzenlerimle aram iyi hepsi benimle konuşmayı sever bir de en çok bunlara gidip geliyoruz her hafta 2 kere banko görşüyoruz sadece bana karşı böyle davranması beni şüphelendiriyo yanlış bir şey mi yaptım diye

Yükleniyor...