Recep Tayyip Erdoğan'a en çok yakıştırdığınız lakap hangisi?

thephotographer
Sevin ya da sevmeyin ama bu adamı sevenler tarafından söylenen birçok farklı lakap var. Bazıları olumlu olduğu gibi bazıları da olumsuz anlam ifade ediyor? Siz olumlu lakaplardan birini kullanıyor ya da yakıştırıyor musunuz yoksa olumlu lakapların hiçbiri yakışmıyor mu size göre?
Reis
Büyük Usta
Uzun Adam
Başkomutan
Dünya Lideri
Hiçbiri
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Recep Tayyip Erdoğan'a en çok yakıştırdığınız lakap hangisi?