Kızlarla neden bir ortam kuramıyorum?

Okulda da dahil (okulda fazla kız yok ama), normal hayatımda kızlarla ortam kuramıyorum. Ortam dediğimden kastım sevgili değil. Kanka veya ona yakın bir derecede kimse yok. Bu sorunu nasıl aşabilirim bilmiyorum bilenler yardımcı olsun.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlarla kanka olunmaz derdin buysa takma

0|0
    0|0
    • @1yalnız_cocuk Kardesim sorun kapandigi icin buraya yaziyorum bak sendede cekingenlik var demek, bendede vardi bu, cogu konuda islerime engel oldu ve dahada cekingenligim ilerlemisti ilerki zamanlarda. Sonra bicok psikiyatriye gittim bunu yenebilmek icin, hicbirinin faydasi olmamisti. En son gittigim psikiyatri cekingenlign; duygularin ne yogunlukta yasandigi veya belkide hic yaşanmadigiyla ilgili olabilcegini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veta sevgili olarak ' sevdigin' biri oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslantiyi' sormuyor.'Sevdigin' yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. Sevdiysen ayri sekilde, sadece hoslanti olduysa ayri sekilde cozum yollari var cekingenligin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Keske bilsem

0|0
    0|0
  • Orta okulda cok iyiydi liseye gecince kiz ne unuttum niyeyse.

0|0
    0|0
  • Benimle ortam kur yakışıklı 💋

0|0
    0|0
  • E sen de erkeklerle ortam kur. Nasıl olsa sevgili istemiyormuşsun (!)

0|0
    0|0
    • Sevgili olmak kastım değil dedim. Ben sadece kızlarla değil erkeklerle de ortam kuramıyorum. Yani adam akıllı biri yok. Kafa dengi denir ya onun gibisinden. Ama hiç kızlarla konuşmadan boş boş takılınır mı ki onu anlamıyorum.

Yükleniyor...