Bu erkekler ne diye kadınlardan daha iyi?

Tarihte her şey onlara ait. Dünyayı onlar kurmuş sankim. Şu günümüzde de belirli kesimde bile hala öyle. Biz onların şeysi için varmışız sankim://

Size ne diye teslim ettiysek bu dünyayı:((

Not:eşit olarak kadın ve erkeklerin ağır derecede mal olduğunu biliyorum.
Ama gene de tarih onlara ait.
Not2: istisnalarınızı istemiyorum.

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• feminist bir yaklaşım.. Kadınlar erkeklerden fiziksel olarak güçsüz oldukları için genel olarak fiziksel işlerde erkekler daha baskındır. Mantıklı düşündüğünde fiziksel güç gerektiren çoğu işi genel olarak erkek yapar. El becerisi, zor ve zahmetli işleride bayanlar yapar.

Cİnsel yaklasımına gelince. Türkiye'de ve Dünyanın belli yerlerinde malesef cinsellik olarak baya sıkıntılı geçiyor. Türkiye'de yaşadığın ve bin bir türlü iğrenclik, pislik, askıntı vs gördüğün için böyle düşünmenede hak veriyorum ama tamamen katılmıyorum. Seks İnsanlar içindir.. bayanda erkekte zevk alır, eğer zevk vermeyen bir aktivite olsaydı insanliğin soyu tükenmiş olabilirdi.

Seks sırasında atar damar büzülür, hızlı nefes alıp veririz fakat vucudumuza giren oksijen azalır. Kaslarımız 3 kat fazla gerilir. Beyin heryere rasgele sinyaller yollar. Bütün salgı bezlerinden salgılar fıskırır falan filan.

Paranı biriktirip, ucuz ve refah bir avrupa ülkesine 1 aylık tatile çıkarsan düşüncelerinden kurtulmana yardımcı olur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Bugün bile kız kısmısı okurmuymuş diyen bir zihniyet var. Sanmayın ki bu sadece Türkiye de dünyanın en gelişmiş ülkelerinin sayılı yerlerinde bile var. E o zamanlar da kadının konuşması dahi yasak iken nasıl tarihe bir iz bırakabilesiniz ki? Ama yaratılış olarakta zaten kadın ülke kurup savaşmasın kadın sevginin analığın sembolü olarak kalsın daha iyi. Düşünsene İngiltere ve Fransa savaşıyor, Fransa kraliçesi hamile diye 5 aylık ateşkes falan ilan ediliyoru olmaz dı yani :D Yaratılış olarak erkek gücü ve hırsı simgeler, kadın ise naziklik ve sevgiyi sanırım bunun da etkisi büyük.

0|0
    0|0
  • Çok basit

Kadınlar hayal dünyasındadırlar
    Erkekler gerçek hayatta

0|1
    0|0
  • Kadinlar tam iyi bisey yapacaklar regl oluyolar yarim kaliyo

0|1
    0|0
  • Ilk insan erkekti O_o

0|0
    0|0
  • Yaratilis meselesi panpa

0|0
    0|0
  • Kadinlarin entrikaya harcadigi eforu erkekler kendilerini gelistirmeye adiyor o yuzden

0|0
    0|0
  • Bence fiziksel güç olarak erkekler daha üstün olduğundan böyle bir sonuç ortaya çıkmış

0|0
    0|0
  • Nihayet anlayan biri cikti.

0|0
    0|0
  • Ne yapmamızı istersiniz hanımım 😄😄

0|0
    0|0
  • fazla feminist bir düşünce

0|0
    0|0
  • Bana gore yanlis dusunuyosun