Spor hocasının ders esnasında eşofmanı ortadan patlarsa ne yapardınız :D?

1 ay önce olan olayda derste hoca hareket gösterirken birden o kadar öğrenci önünde hiç olmucak yerden eşofmanı patladı adam farkedene kadar ortaya kimsenin inanamadığı rezalet görüntüler çıktı. sonra bize kızdı. siz olsanız napardınız mesela? :)

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• Ay ben adamın suratına gülerim 😅

0|0
    0|0
    • içinede geniş bir boxer giymiş sanıırm kenarlardna her sey göründü ben don giymemiş sandım hatta her sey bir anda meydaana fırlayınca:D

• ya zaten bir anda patladı fırladı resmen admaın her seyi ortaya bir anda. anladı zaten elini attı kapamak icin kapamaya calıstıda zor yani :D

• 😅😅😅😅🙈 yazık

En İyi Erkek Görüşü

• Hunharca gülerdim😂😂😂😂😂

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Gülme tutardı :D

0|0
    0|0
    • o kadar öğrencı tabi bir sürü de kız vardı ya adamın her yeri göründü salak herif ya :S:D

• ljkhggljkh yapcak bişey yok hocam valla görmedik görsek söyleriz heralde siz bizi bilmiyonuzmu ya sizi nasıl severiz veya ölü taklidi hglllkhlhkljk

0|0
    0|0
    • nasıl görmedik dicez ki her sey meydana fırladı resmen ya o kadar kızın önünde hem de :S:D

• hocam sanırsam heralde eşofmanınız yırtılmışta gidin bir bakın derim ben de

• kimbilir kızlar kendi aralarında ne yorumlar yaparlar aralarında :D sence ne muhabbetler döner düsünsene görmeyen birine nasıl anlatırlar :D

• Gulerdim

0|0
    0|0
    • ya salak adam o kadar kızın içinde bir de resmen her sey göründü :D :D

• Sensin salak !! Ben kendimi tutamiyom gülme kirizine giriyom

• adama salak dedim ya. içinede geniş bir boxer giymiş sanıırm kenarlardna her sey göründü ben don giymemiş sandım hatta her sey bir anda meydaana fırlayınca:D

Erkekler Ne Diyor 3

• AAa aynısına benzer bişey bana da olmuştu :D

0|0
    0|0
    • ahaha aynısı hem de :D

• Mağaza müdürüyken depoda personellerime yardımcı olurken en üst rafa çıkamayan kilolu arkadaşları rencide olmasın diye dur lan ben çıkayım oraya dedim. PAntolon tam poponun ortasına denk gelecek dikiş yerinden ayaklarıma kadar yırtıldı. Kilo aldığım dönemdi ama ayı gibi olduğumu farketmemiştim. Şey ben bazen iç çamaşırıda giymiyorum da :D Gülüştük hep beraber. Çocuklardan birini pantolon almaya gönderdim eğlencesine de inmedim ordan :D Tabi bayan personelin orada olmaması sebebiyle bu kadar rahattım yoksa durum farklı olurdu :D

• Ne yapılabilir ki rezillik sadece

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...