Moralim çok bozuk ve ne yapacağımı bilmiyorum , Bana bir yol gösterir misiniz?

Babamı 8 ay önce kaybettim. Babamı kaybettikten sonra aile üyeleri (abimler ve ablamlar ve annemde dahil) bana karşı yoğun psikolojik baskı yapıyorlar. Okulum yeni bitti üniversiteden yeni mezun oldum. Babamdan kalan yetim aylığını elimden alıyorlar. Bana harçlık vermiyorlar. Çalıştırmıyorlar. Kafayı yemek üzereyim ne olur yardım edin yol gösterin

Güncellemeler:
Doğuluyuz aile yapımız çok farklı

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ole birsey olurmu ya..
    bende babamı kaybettım.. annem 2 kardesım para alıcakmıs.. onların parasını almak ne demek.. parayı gectım.. guzel bır hayat için okula gıdıyorsun okuldan mezun oluyorsun.. işe gondermıyorlar.. bana kalırsa kendıne bır ev arkadası bul.. kendı hayatını yasa.. yınede sana kalmıs.. kimse hiç birsey yapamas cocuk degılsın.. gerekırse sıkayet et

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Doğrusu zor bir durum olsa gerek
    Böyle durumlardan bir an önce kurtulmak için çok güçlü olmak gerekiyor..
    Çünkü herkesin bir patlama noktası vardır..
    Ya sürekli sabretceksin ya da rengini tatlı die anlatmak için çeşit çeşit yol ariyacaksin..
    Allah kolaylık versin

0|0
    0|0
  • Bozulna

0|0
    0|0
  • Yaskac ögreneyim

0|0
    0|0
    • 24 yaşındayım

• Kaymakamlara git orada genel müdur durumunu anlat yas kucuk olsaydın birşeyler olurdu şuanda ben bile birşey yapamam evlen

• Karşı çık tavrını ortaya koy

0|0
    0|0
  • sabret yanlışlarını anlayacaklardır ve sende artı bir yanlış yapmamaya özen göster

0|0
    0|0
  • sabırlı ol muhtemelen geçici bir süreçtir bu zamanla düzelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Öncelikle Allah rahmet eylesin canim nur içinde yatsın konuya dönersek ailenle oturup konusmalisin çocuk değilsin ve ışte çalışıp ayaklarının üstünde durman lazım insanlar büyüdükçe paraya daha çok ihtiyacı oluyor hem sana gelen maasi elinden alıyorlar hemde calistirmiyorlar ee sen napicaksin? Çocuk degilsinki yani bunları ailenle güzel bir şekilde konuş konusmadiktan sonra fazla birşey düzelmez bu senin hayatın çalışıp calismayaacaginada ailen karar vermeyecek ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...