Kendime hiç bakmıyorum, bunun için ne önerirsiniz?

Merhaba arkadaşlar, kendime son zamanlarda hiç bakmıyorum saldım diyebilirim çoğu şeyi.
nedenine gelicek olursak da benim çevrem değişti 5 yıl kadar önce şimdi 18 im ve değiştiğinde 12-13 yaşlarındaydım. yeni bir yere geldik babamın işi yüzünden ama ben arkadaşlarımdan ordaki çevremden ( çevrem dediysem tanıdıklar değil sadece sosyal olarak aktivite spor okul olarak vs)
herşeyimden koptum. Ondan sonrada kendime gelemedim zaten, ilk başlarda alışmaya çalıştım ama olmadı çok küçük bir şehre gelmiştik çok büyük bir şehir değildi eski şehrim ama yinede büyüktü isterseniz adını yazabilirim. Herneyse hayatım hergeçen gün daha kötü ve daha zor hale geliyor.
şu an 18 e gireli birkaç ay oldu ve 3 hafta sonra lise son a başlıycam..

Güncellemeler:
Benim gibi olan, yaşadığım şeyleri yaşamış insanlar varsa beni daha iyi anlarlar...

hiç beklemediğin bir anda herşeyden koparılmak acıların en kötüsü olmaya aday bence.

not: 3 hafta sonra okul başlıycak kolej e yazıldım son senem olduğu için zengin sanmayın orta durumumuz.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Aynalı odaya kapatalım seni

0|1
    0|0
    • aslında üni. geçene kadar arkadaşları bırakmak iyi bir şey sınava odaklanmalı hiçbir şeyi takmamamalısın

Yükleniyor...