Hepinize yerine hamınıza diyorlar size karşı böyle konuşsalar gülmez misiniz? jgdghjdsfg

Güncellemeler:
Azerilerin Öztürkçe konuştuklarini ve dilimizin eski hali olduğunu en az sizin kadar biliyorum. Sorum şu benim biri sizinle böyle konuşsa tepkiniz ne olurdu? Durup burda bana Türkçe ile Öztürkçe arasındaki farkı anlatmayiniz.. teşekkürler

0|1
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Rusya da azeri bir taksiciyle randevulaşalım dedik anlaşamamışız.. Gittik baktık taksi yok. Sonra denk geldik. Abi bekledim gelmediniz dedi..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Komik değil de tuhaf konuşuyorlar. Vurgular, tonlamalar vs. çok tanıdık geliyor. Hızlı konuştukları zaman anlamıyorum. Söyledikleri her şey tanıdık ama bir o kadar da karmaşık geliyor.

1|0
    0|0
  • Azeri macır ise bide h leri söylemiyorsa 😂

1|0
    0|0
  • Hep salam veriyorlar

1|0
    0|0
  • Yoo. Ki öztürkçe'ye bizim konuştuğumuzdan daha yakın bir dilleri var. Bundan 300 sene önceki atalarımızın konuşması ahan da o azerilerinkine benziyordu.

0|0
    0|0
  • Hamılarina koyarım
    Yani hepsini severim demek istedim 😃

1|0
    0|0
  • onların konuştuğu Türkçe öz türkçeye daha yakın. biz arapça, farsça, rumca, italyan, fransız ve ingilizceyi harmanlayıp enteresan bir dil peydahlamışız :(

0|0
    0|0
  • Ne olmuş bizim dile? Dalga mı geçiyorsun dilimizle?

0|0
    0|0
  • Bizim konuştuğumuz Türkçe'nin yapay olduğunu biliyorsun değil mi?

0|0
    0|0
  • Gulmem

0|0
    0|0
  • ya futbol maçlarını azerice izle altına pislersin o derece ha bir de filmlerin dublajalrı bomba

0|0
    0|0
  • Azerbaycan dili diye birşey yok. Öztürkçe konuşuyorlar.

0|0
    0|0
  • Vurrum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...