Sorum için konu başlığı bulamadım fakat gerçek anlamda herkesten tatmin edici cevaplar bekliyorum. nasıl kurtulacagım?

sorum için gerçekten konu başlığı bulmakta ve soruyu nasıl soracagım konusunda çok fazla şüphelerim oldu. herkesin yorum yapmasını ve gerçekten tatminkar cevaplar alacagımı temenni ediyorum. lütfen abuk sabuk saçma sapan yorumlarda bulunmayın. konuyu toparlayıp aşagıda yazacagım.

yaşım 30 190 boyunda 87 kilo atletik vücutta çoğu bayanın dikkatini çekmiş yakışıklı biriyim. falan üni. mühendislik okuyup lisansüstü eğitimimi yurt dışında tamamladım. bu süreçler içinde başkentte bir üniversitede öğretim üyesiydim. şu anda başka bir şehirde yrd. doç olarak devam ediyorum. ailem zengin ve benimde aldığım maaş tatminkar. yani aileden aldıgım kira vs. + maaşım çift rakamların üstüne çıkıyor. bunu şuna bağlıyacagım bu yaşıma kadar hep yedim gezdim tozdum bir çok avrupa ülkesini gördüm ve neredeyse her ırktan kadınla beraber oldum binlerce belki daha fazla. tabii aşklarımda oldu uzun sürenlerde tek gece olanlarda. neredeyse herşeye sahip oldum herşeyin en lüksünü yaşadım kariyerim hep zirvede oldu elle gösterilen bir mühendis oluverdim. bunlar varken son 1 senede farkettiğim şey mutlu olamadım herşeye sahip olan biri olmama ragmen mutlu olamıyordum son 6 ayda yaşama hevesim kalmadı herşeyden sıkıldım şimdi bu durumu nasıl toparlamalıyım neler hayatıma renk verebilir veya ne yapmalıyım ki şu durumdan çıkayım

0|0
10

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• bence artık düzenli bir yaşam sürmeliisin sevdiğin olsa evlen derdim de yok galşba

0|0
    0|0
    • sevmek falan beceremiyorum ben o işleri max 3 ay sonra hevesim kaçıyor

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...