Kapat

Çok güvendiğim kuzenim bana aşıkmış?

Kuzenimle yıllardır çok iyi anlasiyoruz ben onu abi olarak goruyorum ama yengeme temizlikte yardim etmek icin onlsrs gittigimde kuzenimin odasinda kendi fotografimi buldum etrafinda kalp ciziliydi ne yapicam? Kendisi en sevdigim kuzenimdi ama ben ona karsi aşk vs. bir sey hissetmiyorum yani abi olarak goruyorum onu?

0|0
159

En İyi Erkek Görüşü

• Benden ümidi kes de ben sana aşık değilim falan kardeşim biliyodum gibi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim de oyle bir durum var. Yani ben oyle hissediyorum. Bana face sifresini verdi int olmadigi icin bana gir dedi girdim eski sevgilisini engelletti. Bana yanina geldigim zaman seninle birsey konuscam dedi. Annesi de biliyor galiba. Son zamanlarda bana cok samimi davranıyor. Korkuyorum... O benim abim ya :( Bizimkiler de şaşırıyor bu duruma. Gitme annesinin yanina diyorlar. Annesi her gün çağırıyor beni. Asil akrabam annesi ama ona bile gitmek istemiyorum...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• ben demiştim

1|0
    0|0
  • yaaaa görüyor musun. Ne demiş Atalarımız ;
    1-Yaşa
    2-Taşa
    3- Başa oturmayacaksın ! Gerçi senin sorunla dediklerimin ne alakası var bilmiyorum ama yazdım öyle :D

0|0
    0|0
  • na karşı olan kafandaki o bemim abim düşüncesini çıkar olyru varsa yürüyün gidin yoksa da boşwer gitsin

0|0
    0|0
  • Sevsin ama akraba gibi

0|0
    0|0
  • vay alçak :D

0|0
    0|0
  • Belli et mesala mesaj at seni abim gibi görüyorum biliyorsun de sonra arkasından bir soru sor

0|0
    0|0
  • Sana aşıksa kullan onu. Maddi manevi her dedeiğino yaptirabilirsin ;)

0|0
    0|0
  • bişey yapmanıza gerek yok. madem senelerdir demedi demezde artık. normal hayatınıza bakın..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Sevgili edin başkasıyla. Ya da ona başka birine öner aşık olması için. Çünkü çok iğrenç bir durum. Benimde kuzenlerim çok ama hiçbirinin bana o şekilde bakmasını istemem. Samimi olma. Onunla yalnız kalma. Başkasını severse seni unutması kolay olur ve sende başkasıyla sevgili olursan sana yakın olmanızı uzaklaştırabilirsin

0|0
    0|0
  • Bunu ona söyle en iyisi bu biraz kirilacak ama olsun gerceği söyle sonra öğrenirse daha çok üzülebilir.

2|1
    0|0
  • ee sonuç

0|0
    0|0
  • Bence ona bildiğini söyleme ama abin olarak gördüğünü her seferinde dillendir belli ettir. Eğer ki bildiğini öğrenirse sana daha rahat açılır duygularından sürekli bahseder bu da can sıkıcı bir durum olur işler karışır ama sen onunla olmayacağını hissettirdigin zaman bunun imkansız olduğunu düşünüp senden vazgeçer.

0|0
    0|0
  • Güvendiğin dağlara...

0|0
    0|0
  • Bence uygun bir dille fotoğrafını gördüğünü anlat olmayacağını söyle eğer olay büyürse ailelerimiz girer devreye ve herşey daha kötü olur konu burda kapansın abimsin de konuşman en doğrusu saklarsan gözü dönmüş bir şekilde karşına çıkabilir ve bu sefer ailelerde bişey yapamaz

0|0
    0|0
  • güvendiğin dağlar şu an kayak merkezi oldu dimi?

0|0
    0|0
  • Mesafe koy aranıza.

0|0
    0|0
  • Ne güzel sende ona aşık ol

0|0
    0|0
  • Ondan uzaklaş Konuşmamaya başla

0|0
    0|0
  • Olabilir. benimde kuzenim seviyor beni