Sevdiğimiz insan tarafından neden aldatiliriz?

sadık erkek bulmak zor artık yazık verilen değere harcanan zamana :(

Güncellemeler:
Sadık erkek ve kız diyim o zaman yazık aldatan insana

0|1
9|25

En İyi Erkek Görüşü

• Adamın biri rüyasında söförünün onu öldürdüğünü görmüş ve şöförü işten atmış. Uzun süre iş bulamayan yaşlı adamın eşi ilaç parası bulamayınca vefat etmiş adam da kızıp gelip eski patronunu öldürmüş.. Ne anlattığımı merak eden varsa diye açıklayayım. Önceki tecrübelerimiz ile hareket ettiğimiz sürece bu kısır döngüden çıkmak mümkün olmayacak. Erkek aldatır!! Ne biliyorsun? O adamla daha önce bir ilişki yaşadın mı? Ama nasılsa aldatacak mantığıyla hareket edildiği sürece erkek ya da bayan olsun aldatmaya kendimiz itmiyormuyuz?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Heyecan ariyolar ego tatmini vs

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Demek ki sadece sen sevmişsin. O sevmemiş ya da senin gördüğün gibi görmemiş ilişkinizi. Bunun sadık olmakla pek alakası yok aslında. Bende o tarz şeyler yapmadım ama illa bulunuyor anlaşılmayacak bir şey ve biten bitiyor giden gidiyor. Bende hep keşke aldatsaydı diyorum. En azından şimdi aklıma bile gelmezdi gelse bile 2 söver geçerdim.

1|0
    0|0
  • Erkek sadıktır ve hiç bir zaman kendinden gitmez.. onu mutlaka kızlar zorlar dışarı gitmek için.. tabi bu gerçek yürek verip gerçekten erkekçe seven için.. Bir erkek sevdiği kızda veya eşinde aradığı şeyleri bulduğu zaman asla ama asla aldatmaz..

1|0
    1|0
  • Hata burda başta..

Bir insana önce güveniceksin sonra sevceksin.

3 kurus etmeyen kişileri tipinden etkilenip hayallere umutlara dalarsan sonuç hüsran olur..

Ha hemcinslerim erkeklerin%95 karaktersizlige meyilli olarak aldatmaya heveslidir bu da toplumda küçülükten gelen erkeklere verilen bedava serbest özgürlüktür.

1|0
    0|0
  • aldatmak için bir neden yoktur aslında , kişi ne zaman arzularını isteklerini kendi amnaçları üzerine kullanır ondan haz duymaya başlarsa aldatmaya meyillidir... sadece sevgi bir ilişkiye sürekililk katmaz , ilgi vereceğiniz güven duygusu ve sadakat çok etkendir bu konuda... severken doğru insan üzerinde iyi tespitler yapmak iyi tanımlayabilmek gerekir.. yaşayışı düzeni konuşması fikirleri hepsi birer ipucu verir size...

0|0
    1|0
  • 1 - Kandırılmışsınızdır, sizi sevdiğine inandırmıştır.
    2- Siz onun için yeterli değilsinizdir ve onda da ayrılma cesareti yoktur.

2 türlüde karakter bozukluğundan kaynaklanır.

1|0
    0|0
  • Allahtan korkacak sevdiği kadına namaza durur gibi nefsi ne sağa ne sola bakacak gözü ne sağa ne sola bakacak. Kimse görmüyor sanmayacak herşeyi gören Allah var. Herkes takılma pesinde olduğu için

1|0
    0|0
  • Sevse aldatmaz

1|0
    0|0
  • Bu sadece erkek değil kadın içinde geçerli

1|0
    0|0
  • hani bir söz var halk zübükse devletin başındakide zübük olurmuş sadık erkek arayanlar sadık olmayınca kendileri gibilerle karşılaşırlar

1|0
    0|0
    • Ben duzgunum yan gözle bile bakmadım kimseye adam günde 20 kişiyle takiliyosa bu benim serefsizligim mi

• Öyle tahmin ediyorum sana sadık olacak erkeklerde vardır onları gözün görmez nerde üç kagıtçı yalancı sahtekar var onlara aşık olursunuz dürüst erkeklere sadece içinizi dökersiniz o kadar

• Benim ciktigimin ne parası vardı nede tipi sadece seviyomus rolünü iyi yapiyodu yılmaz baba

• Dogrudur

1|0
    0|0
  • Huzur vermiyorsanız, yatakta kötüyseniz ya da o ahlaks*zın tekiyse böyle şeyler olur.

1|0
    0|0
    • her çıkan ucuz değilse birlikte olmaz kocam aldattı demedim sevgilim dedim

• Hımm, o zaman farklı tabi. Benimki evliler için geçerli. O zaman ilişkinizde kavga çok olmuştur, huzur eksiktir... Ama tabi aldatma için bahane olamaz. Olmamalı da.

• Herkes birbirinden şikayetci ama sorsan kimse aldatmıyor.

1|0
    0|0
  • Sadık kız da bulmak zor ama neden üsteliyerwk erkek diyon vunun cinsiyetle alakası yok her iki taraftada yaşanan olay

1|0
    0|0
  • Sevdiğimizi hissettirdigimiz için aldatiliriz. Sadık erkek diye birşey yoktur yönetmeyi iyi bilen ve bilmeyen kadın vardır

1|0
    0|0
  • Aldatanin cinsiyeti olmaz. Seref yoksunlugudur.

1|0
    0|0
  • Çünkü nerde karaktersiz şerefsiz var gidip onu seviyoruz

1|0
    0|0
  • İbnedir

1|0
    0|0
  • Aynısını ben de kadınlar için düşünüyorum :) Nedense

1|0
    0|0
  • erkeği dışa iten etkenler 1-2-3 diye saymaya başlarsan inan bitiremezsin.

1|0
    0|0
    • yorumları okudum ve senin adına üzüldüm. sevgilisi tarafından aldatılmak eşi tarafından aldatılmaktan daha kötü.

• Sadik kzida bulmak zoe

1|0
    0|0
  • kızlarda öyle ki erkeği kızı fark etmiyor insanların karakteri öyle.

1|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Bilmiyorum bazilarimi herzaman sevilmemeye ve aldatilmaya mahkumuz sanki :(

3|1
    0|0
  • Maalesef öyle. Karakter meselesi. Ben mesela biriyle çıkıyorsam ve başka birini sevmeye başladığımı hissetmeye başladıysam hemen ayrılırım ya da o sevgiyi bitirir tamamen sevgilime odaklanirim

1|0
    0|0
  • En'lere ulaşmak isterler. En güzeli olsun, en iyisi olsun, beni en mutlu eden olsun... Kanı bozuktur ondan aldatırlar işte.

1|0
    0|0
  • ben anlamıyorum andatacaktan ayrıl ne yapıosan öyle yap öyle insanlşarı karaktersiz buluyorum bunu kızı erkegi yok kızda yapıo erkekde

1|0
    0|0
  • Sevmiyor seviyor numarası çekmiş

1|0
    0|0
  • o seni senin onu sevdigin gibi sevmedigi icin veya direk herif hiyarin teki oldugu icin aldatilirsin

1|0
    0|0
  • Genelde biz kızlar şerefsiz severiz o yüzden sanırım

1|0
    0|0
  • biz ona mavi kimlik taşıyanlardan daha adamız diyip susuyoruz...

1|0
    0|0
Yükleniyor...