Hayvanlarla aranız nasıl? Onlara karşı merhametli misiniz?

Hayvanlar tıpkı insan gibi ilgi ve sevgiyi sonuna kadar hak eden canlılar hatta insanlardan daha fazla sevgiye muhtaçlar.. peki sizin hayvanlarla aranız nasıl? Sokakta aç veya susamış hayvan gördüğünüzde onlara yiyecek su verir misiniz? Başını okşayıp "ne tatlıymış" demekten bahsetmiyorum.. siz gerçekten merhametli misiniz?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• çok seviyorum ya :) <3

0|0
    0|0
    • beslemeye gelince. hayvan maması alıcamda bir bulamadım. kapının önüne su koydum kayboluyor hep :/ ne yapıyorlar acaba. ne olyor

• Hayvan maması alma yediğin yemeklerden biraz onlara da ver, mesela bir kabın içine koyabilirsin. Kapının önündeki suya ne oluyor anlamadım inşallah onu da çalmıyorlardır :/

• alacağım ya o daha rahat olur :) yemekleri kaçırırsam annem kızar :D suyu bilmiyorum valla :D bişey oldu ama ne. çok tuhaf

Kızlar Ne Diyor 3

• 8 kedi 6 köpeğim var :D

0|0
    0|0
  • oyle oldugumu dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Hayvanları seviyorum ama mesala onlara dokunamıyorum , korkuyorum.
    Ama hayvanlarla en iyi iletişimi gözlerimle kuruyorum sanki onlara herşeyi anlayabiliyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Elbetteki merhametliyim. Kapimizin önu kediden eksik olmaz. Hatta geceleri kopek bile geliyo ama bende kopek korkusu var o ayri 😂

1|0
    0|0
  • Telepatik bağ var

0|0
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • Evet hayvanları seviyorum

0|0
    0|0
  • Tabiki

0|0
    0|0
  • merhametli ve sevecen ama o hangi hayvanlar bir sürü hayvan var hayvancuk var

0|0
    0|0
Yükleniyor...