Yalnız (sevgilisi olmayan) erkekleri ezik mi görürsünüz?

avm lerde-sinemaya yalnız giden kafede yalnız çay içen erkek sizce ezikmidir

Güncellemeler:
ben görüyorum bazen belkide gerçekten ezik biriyim

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kişiye bağlıdır.

Misal ben tek geziyorum ve gayet dik duran sağlam duran birisiyim , kızlar gevsek gevsek bakiyor. Umursamiyorum.

Yani olaydan ziyade kişi faktörü şekillendirir bu rolü.. ezikte gözüke bilir çekici coolda.. Bunlar ince çizgi.

Tabi kasinti olmakta var biseye benzeyim diye.. ben olduğum gibi davranıyorum halim bu.

duruş içten gelen birsey.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hayir aksine ruh ikizimdir :D

0|0
    0|0
  • hayır. hatta derim vay tek tabanca takılıyo ne havalı adam

0|0
    0|0
    • tek takılmak neden havalı olsun ki

• çünkü tek takılan kişi "ay insanlar ne der ay ben çıkmayım evden bari ay bir sevgilisi bile yok dicekler" gibi düşünceleri elimine ederek kendi başına eğlenebilen ve gezip tozabilen kişi imajını uyandırır.

• anladım çok teşekkürler

• hayır ezik olacak bir durum yok

0|0
    0|0
  • Hayır saçmalama çok havalı , aslına bakarsan çok fazla dikkat çekersin vede kızların bakışlarını sürekli üstünde hissedersin...

0|0
    0|0
  • hayırr

0|0
    0|0
  • Hayir başka sinin özeli beni alakadar etmez

0|0
    0|0
  • Hayır bu durumun eziklikle hiçbir ilgisi yok.

0|0
    0|0
  • Benim için tam tersi. Kafede yalnız çay içen erkek dikkatimi çekebilir.

0|0
    0|0
  • asla kesinlikle öyle de görülmemeli tercih meselesi daha da iyi olur aslında adaylar çoğalıyo :D

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 9

• Hiç alakası yok tabiki her zaman yanlızlık iyi dğeildir ama ara ara hatta yoksa yanında çıkacak biri tek tabanca takılmak iyidir.

0|0
    0|0
  • Eziklik tek olmaksa ben eziğim. Kuru kalabıktan haz duymuyorum. Kalabalık arıyan insan yalnızken hiçtir. Sahte aşk peşinde koşmuyorum. Eğer koşsaydım 1 votka ile çözüyoruz burda en güzelleride dahil.

0|2
    0|0
  • Yok diiliz

0|0
    0|0
  • Ole birini ararlar ama ezik gorurler

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim kendimi ezik görmüyorum

0|0
    0|0
  • Ezikligi gectim bence daha güçlüdür normal erkeklerden sonucta yalnizlik insani guclendirir

0|0
    0|0
  • Herkesin sevgilisi olmak zorundamı kardeşim?

0|0
    0|0
  • yalnızlık daima iyidir

0|0
    0|0
  • Yanlızlık eziklikse bırak ezik olalım yanlıga alıştın mı kalabalıktan kacarsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...