Saf ırk var mı? Yok mu?

Kendi ırkı hakkında %100 emin konuşan kişilerin yaşadığı karışık duygulara tanık oldum az önce. Irkçı yaklaşımda bulunan ve her yerde ben şuyum buyum diye çekinmeden ısrarla söyleyen arkadaşlara ithafen gelsin. Saf ırk diye birşey yok arkadaşlar. Videoyu izledikten sonraki görüşleriniz nelerdir? Nefret ettiklerimiz belki de bir parcamızdır. Ne dersiniz?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• benim anne tarafım saf doberman baba tarafımda rotweiler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Öncelikle bu videoyu uzun zaman önce izledim ancak ırkçılığı önlemek için yapılan bir video olduğu söyleniyor bilmiyorum. Gelelim saf ırk olayına illaki var belki karışanlara göre sayısı az ama var. Birde illaki kız alıp verme olur ama yine Türksen Türksündür yani :) Örneğin Örneğin ben 6 nesile kadar biliyorum ondan önceside Horosandan gelen Oğuzların Çepni boyuyuz ancak bu zaman diliminde kız alıp verme olmuştur hani laz olsun kürt olsun hatta dayım ingiltereden evlendi mesela ama bu olgular benim Türk olduğum gerçeğini dğeiştirmiyor.

0|0
    0|0
  • Vardı ango sakson, Türk ve emeviler vardı. Tabi şu son 3 ceddine baksan bozulmuştur muhtemelen çünkü dünyada ki sistem değişti. Halen saf ırk arıyosan ya ingiltere ye ya da doğu Türkistan da kısım kısım bulunur muhtemelen.

0|0
    0|0
  • Saf ırk bulmak çok zor şu an türkiyede saf türk var mıdır acaba illa ki ordan burdan kaç nesil öncesinden bir yerlerden farklılık gösteriyor

0|0
    0|0
  • Saf ırk aramak hastalıktır.

0|0
    0|0
  • Yok tabi

0|0
    0|0
  • saf ırn ne ya dini kitaplar ademle havva ya kadar gider safı yok evrim geçirmiş canlıda saf ırk olmaz..

0|0
    0|0
  • güzel bir paylaşım tebrik ediyorum

0|0
    0|0
  • Bir insanın Turk olduğunu kafasının arkasındaki cikıntıdan tanirsin

0|0
    0|0
  • Honolululular saf irklardir

0|0
    0|0
  • Ben saf kan %100 Homosapienim. Kim ne derse desin...

0|0
    0|0
  • Saf ırktan oluşan tek şey aminoasitler

0|0
    0|0
  • Yoktur

0|0
    0|0
  • olsa ne olur olmasa ne olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Saf ırk olayına inanmıyorum. Hele türkiyede ırkçılık yapan adamın aklına tüküreyim. 2 nesil belli bir ırka mensup diye 7 ceddinin o ırktan olduğunu sanan mallar ya

1|1
    0|0
  • tabi ki saf ırk yoktur. izlediydim bu videoyu. ben de bir ara dna ırk testi yaptırmak istiyom. böyle iskandinav, aborjin gibi farklı ırklar çıkıyomuş bir de dna'mda süpersonik olurdu. ama kesin sıkıcı sıkıcı bilindik beklendik ırklar çıkar...

0|0
    0|0
    • Sen ıraklı çıktığını hayal et 😄

• yav işte hep sıkıcı sıkıcı beklendik ırklar diyom ya, türk türkmen slav kürt arap yunan laz bilmem ne çıkar. bir iskandinav çıkmaz bir aborjin çıkmaz ya da japon ya da koreli. ulan bir koreli çıksa bari.

• Bende merak ettim. Arastirayim nerelerde nasıl yapılıyor bakayim. Sana da bilgi geceyim.

• Waaoow video bir harika dostum :) saf ırk olduğunu düşünmüyorum kız alıp verme olayı her yerde var hepsi birbirine karışmış. 😂 o zaman ne diyoruz "Irkçılığa Hayır"

0|0
    0|0
Yükleniyor...