Son zamanlardaki gençlerde büyük kavramı yok mu?

Kendinden büyüklere lan lunlu konuşmalar falan. Biz mi çok saygılıydık, yeni nesil mi bir değişik?

1|1
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Benden 5 6 yas ufak eleman benimle lanlu lunlu konusacak ben salak salak yuzune bakicam!! Ben bir kere onumden cekil dedigim icin dayak yemis adamim. Bizim cocuklugumuzda yetiskinler daha bilincli oldugu icin saygiyi s. s. ogretiyorlardi. Kafasini kirarim eger saygisizlik ederse...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yeni nesil değişik :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• yeni nesil biraz farklı saygı diye bişey yok bide allah inancı kalmadı cok fazla sorguluyolar inanmıyolar bir acayik insanlar

1|0
    0|0
  • Yeni nesil değişik ama kendine lan lun dedirtenlerde adam degil. iki tane vur ağzına bak bakalım bidaha yanında gülmeye bile korkar

1|0
    0|0
  • 30 yaşındayım..
    kimsenin bana saygı duymasını beklemiyorum.. Ama yaptıklarım söylediklerim saygı uyandırır insanlarda..
    Ortalıkta benim yaşlarım da o kadar çok boş insan var ki, niye saygı duysunlar / duyayım?
    Sen saygı duyulacak insan ol, eğer bunu başarabilir de saygı görmezsen, o zaman yargıla karşındaki..

0|0
    0|0
  • Değişik onlar saygisiz

1|0
    0|0
  • Saygı falan mı kaldı Allah aşkına

0|0
    1|0
    • Deli misin nesin? Ben ne diyorum sen ne diyorsun? Ben saygı falan yapan kalması maalesef diyorum sen bana saygısız diyorsun.

• Aşağılama sataşma ve polemik oluyor. Doğru yapmışlar.

• Ortada aşağılama diye birşey yok ki, siz herşeyi yalnış anlamaya programlanmış gibisiniz. Bence biraz kendinizi sorgulayın derim

• saygı bitmiş edep hayada zerre kalmadı

1|0
    0|0
  • Saygı yeni nesilde istisnalar hariç kalmamış artık , en büyük delikanlılık efendilik die öğretildi bize de şimdiki nesil nasıl öğreniyor inan bilmiyorum çare ŞAMAR :)

1|0
    0|0
  • Kendime lanlı lunlu koluşturmam çakarım tokadı herkes haddini bilecek bilmiyorsa da bildiririm..

1|0
    0|0
  • Yeni nesil sobalı ev görmedi zorluk görmedi büyüklerine nasıl davranılması gerektiği öğretilmedi

1|0
    0|0
  • walla gençleri suçlamadan önce sorumsuz aileleri sorgulamak lazım

1|0
    0|0
  • Ben buna karşıyım. Birine saygı duyacaksam bu saygı yaşı için değil karakteri için olmalı. Elbette 50 60 yaşındakileri kastetmiyorum. Fakat ben 30 ysşındaki biriyle lan lı lunlu da konusurum kanka da derim abi de derim. Bu tamamen senin karakterine bağlı.

1|0
    0|0
    • Gelme soruma. Fikrini istemiyorum. Bu kadar.

• Kesinlikle

1|0
    0|0
  • 2000'den sonrası milenyum... yapacak bişey yok

1|0
    0|0
  • Nerde o eski bayramlar. Ah ah

0|0
    1|0
  • 15 yaşındaki kız sosyal medyada 30 yaşındaki insana aşkım derse, gösteriş budalası erkekleri şımartan kadınlar olursa ve insanlar günü kurtarmanın peşindeyse;bunların olmasından doğal ne olabilir?

0|0
    0|0
  • Yaşından anladığım kadarıyla olgun sun sayın bayan

0|0
    0|0
  • Yeni nesil değişik sosyal medyada fark öğrenemezler ki hepimiz aynı ortamda takılıyoruz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya büyükler de insancıl davranmıyorlar yapılan şeye doğru demiyorum kesinlikle ama büyüklerde pek sütten çıkmış ak kaşık diyemicem.

0|0
    1|0
  • Saygi kazanilan bir seydir

0|0
    0|0
    • Lan lunlu konuşan insan mı saygı gösterecek.

• Değişik bunlar laan

0|0
    0|0
Yükleniyor...