İstediği cevabı alamayınca hakaret eden üyeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

siteden bir arkadas 30 yaşına gelmiş olmasına rağmen neden hala hiç sevgilisinin olmadığını aslında kendisinin işinde gücünde olduğuna dair bir soru sormuş.
bende meselenin sadece iş güç olmadığını ikili ilişkilerde sadece işin söz konusu olmadığı gibi bir yorum yaptım ve hakaret etmeye başladı özelden mesaj attıp fotoğrafını gönderdi.
bana yazdıklarını aynen kopyalıyorum buraya.

''yaptığın çok ayıp biliyosun değilmi senin yüzünden insanlar birbirine düştü yakışıyomu sana burda kendimle ilgili dürüst bir soru sordum resmen aşağılamışın beni yazık yazık senin gibileri varya saçından sürüye sürüye ağzını burnunu kırmak lazım o survivordaki semih karaktersizi neyse aynı osun işte aranızda hiç bir fark yok neyse allah affetsin seni dicek başka hiç bişeyim yok senin gibi insanlar yüzünden işte midem bulanıyo artık senin gibi şahsiyetsizler yüzünden milletten soğudum işte kendini beğenmiş ukala seni şerefsizin tekisin kızım anladınmı egosu tavan yapmış boktan bir farkı olmayan şahsiyetsizin tekisin bunu anla kendini dev aynasında gürüyosun evet yazık sana allah affetsin acınacak bir halin var varoşmuş bilmem neymiş bu laflar ancak ve ancak şerefsiz kişiliksiz insanların savunma şekli sen normal değilsin bakırköye atılacak bir delisin hadi defol şimdi senin gibilerin yüzüne baktıkça midem bulanıyor''

eleştiriyi kabul edemeyen insanların bu şekilde ki tutumları hakkında ne düşünüyorsunuz?

@morphy_54 sana bende @yellowflower' da açıklamaya çalıştı ama anlamadınnn?
beni böyle bir soru sormaya mecbur bıraktın.

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• ohh en güzeli

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• minnoş gönlüm ne isterse onu yazarim beğenmeyen vursun kıçını yerlere,)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• YAni seni suçlamak gibi olmasın ama söyledikleri senin yazdığın şeye bir cevap gibi gelmedi bence. Sadece onu yazmana bu kadar yardırmış olamaz. Öyle ise normal değil arkadaş. Bir diğeri de yine senin vermiş olduğun soru sorunun cevabı olamaz ki :) Neden hiç sevgilim yok demiş ucu açık ne demek istediğini de bilmek lazım. Genel olarak sana katılıyorum istediği cevabı alamayınca millete sallayana çok gıcık olurum ama arkadaş ne demek istemiş onu öğrenseydiniz keşke :)

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama buraya bunu taşıyarak sende suçlu duruma düşmüşsün. Küfür eden kişi kendisini düşürmüş ama senin, onun attığı mesajı kopyalıp buraya koymanda doğru değil. İkinizin arasında tam olarak ne geçti bilemeyiz. Sadece karşı tarafın küfürlü mesajını kopyalayıp yapıştırarak birşey elde edemezsin.

0|0
    0|0
  • Fikrim yok

0|0
    0|0
  • ha ha ha 30 una kadar neden hiç sevgilisinin olmadığının cevabını kendi kendine vermiş aslında :D

1|0
    0|0
    • meselenin sadece iş güç olmadığını anlattık ama suclu oldukk

• o senin güzel görüşün teşekkür ederim <3

• önemli değil eğer herkesin ne dediğine bakarsak bu hayat yaşanmaz olur.

• Gereksiz olduğunu düsünüyorum

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/7v4ky5.jpg vatandasin resmi bu.. kendini super giyinen yakisikli ve karizmatik olarak belirtmis..

0|0
    0|0
    • aynen arkadasın resmı bu

• Yapcak bisi yok bir cesit hastalik bu da

• @fahrettinKa evet aynen oyle kendini ustun gorme hastaligi

• çok uzun yazmışsın demekki baya dokunmuş sana fakat istediğim cevabı alamayınca hakaret etmek yerine konuşmamayı tercih ediyorum , hakaret edenler kendi dünyalarına kapanmış zavallı mahlukatlar

0|0
    0|0
  • Ugrasmam

0|0
    0|0
  • Knks neden sevgilisi yok anlasildi simdi sen sıkma canini 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Herkes kendine göre hakli.

0|0
    0|0
  • analizin yanlış

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• bir bayana verdigi bu tepkiye bakilirsa uzun sure daha iliskisi olmaz 😂 ne kadar nefret etmişse artık...

0|0
    0|0
  • Soru sormasinlar o zaman soru sorma amaçları zaten başkalarının dusuncesini öğrenmek istediği cevabı alamayınca hemen hakaret edip üste çıkmaya çalışıyorlar sacmalik

0|0
    0|0
  • Lüzumsuz resmn

0|0
    0|0
  • Yaş 30, Akıl ergen takma boşver konusup dursunlar. Konuşmalarindan belli zaten niye bekar kaldığı.

0|1
    0|0
  • Sorunun linkini atarmısın yorumlara direk bakmak istiyorum

1|0
    0|0
  • Bu yazdığın kişi, yazdığın soru altında birçok kişiye hakaret etti bende birebir tanık oldum. Bunlar hasta ruhlu insanlar canını sıktığına bile inan değmez.

0|0
    0|0
    • bide o kadar fazla küfür ediyo ki bariz bir kişilik bozuklugu var benı engellediği için soruyu göremiyo muhtemelen umarım görür ve anlar ınsanların ona karşı tepkısını

• @morphy_54 ben sana yardımcı olayım :) tabi hala üyeliği devam ediyor ise

• hahaaa tesekkur ederim hayatımm

• madem eleştiri kabul etmiyor soru sormasın o zaman aslında sevgilisi olmamasının nedeni de bu kendini hint kumaşı sanması

0|1
    0|0
Yükleniyor...