İnsanları küçümsemiyorum ama küçümsenip ayrımcı davrananlar oluyor?

ya abi ben kimseyi küçümsemiyorumda içinizde, içimizde gezen insanların bazıları şıllık, insanlığı yok. karakterli atesitte var, karaktersiz müslümünda mesela. kürt türk ayrımı yapsam mı yapmasam mı şaşırdım yani aslında yapmıyorum da bazen ne halt olduğunu anlayınca sanki yapasım geliyor. benim alevi aile dostlarımız vardı ama ben onlara hiç ayrımcı davranmadım. kürt komşularımız var koskoca adam benim kadar oğlu var adam beni her gördüğünde öpüyor.. ama bugün twitte bir kadını takip ettim hiç bir neden yokken bana bişi dedi engelledi, bir bakim bu kim dedim hesabına öbür hesabımdan baktım alevilere dokunamazsınız gibi şeyler yazıp paylaşmış. atlayım senin alevi ve insan olmayan tarafına disko turşusu dedim bende onu engelledim koskocamanda kadın. yani bu kadın beni istemedi, sevmedi, insan yerine bile koymadı. belki ayrımcıda davrandı.. ama bende böyle içimden kötü şeyler diyorum, geçiriyorum böyle şeyler yaşanınca. ee nasıl olcak bu işler?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O tür yaratıklar zorla insanı zıvanadan çıkarıyor ne denir ki gül geç tınlama bile yarası varmış ki gocundu de 😉

1|1
    0|0
    • aman işte o anlık takılıyor, ama baya var. ben twitte 17.000 insan engellemişim :)) şaka gibi. tabi bunları dört senede yapmışım. neyse haklısın Allah bizi iyi insanlarla karşılaştırsın, bayan erkek hiç farketmez.

• amin

• Öyle olanlar var maalesef insanlıktan nasip alamamışlar

0|1
    0|0
    • benim derdim erkekler ve bazı bayan kankaları bunları daha da şımartıyor, bunlarda kendini bir halt sanıyor. işler zor. ondan sonrada birine laf sölüyorum (buna benzer bir olay) öbür taraftan erkeğin biri gelip beni yargılamaya kalkıyor ki 'sen çok mu iyi insansın' doğru olsanda ispat edemiyorsun ki kendini. her türlü canın sıkılıyor.

• İnsanların dediklerine bakma her ağzı olan konuşuyor

• haklısın

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...