Annemden cidden bıktım artık 😞😔?

Bu yıl özel okula gittim lise sonda , üniversite sınavına girdim düşük puan aldım çalışmıştım ama olmadı nasip değilmiş seneye giricem annem şimdiden başladı hiç çalışmadın ayna başında süslendin anca şimdide böyle oturursun gibi şeyler söylüyor onun sayesinde bunalıma girdim kendi kendimi yiyorum hedefim pdr seneye ama kendimi topluyamıyorum annem yüzünden bide bu yıl evde çalışıcam böyle anne olur mu ya?

0|1
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle deme onlarda stres altında her anne öyle yapıyordur eminim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olur olur skma canini cogumuzunki oyle yani yalniz degilsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Annen olmasa sana kim hatalarını söyleyecek ve sen hata yaptığını anlayıp hedefine nasıl daha fazla odaklanacaksın? Senin iyiliğini düşünerek içerleniyor. Bu her aile ortamında vardır kendini bı konuda yalnız hissetme. Daha çok çalış hayalini kurduğun mesleğin bölümünü kazan. Annene kızmak yerine annenden güç almayı benimse..

0|0
    0|0
  • anne biraz fazla gelmiş üzerine ama bu dünyanın sonu değil benim onerin yarı zamanlı bir iş ve halkeğitim merkezleri ile belediyeler ücretsiz kurslar açıyor bu sayede anneni sitemi biraz azalar bilir on uygun dil ile anlat aynı şiddet ile geri yanıt verme hayat sana zindan olur

0|0
    0|0
  • Birisinin seni kendi düşüncesi yüzünden yönlendirmesi kabul edilemez , annenin bir suçu yok o sadece biraz cahilce iletişim kuruyor , sen hedefine bak kimin ne dediğinin ne önemi var arkadaşım

0|0
    0|0
  • Demekki olurmus

0|0
    0|0
  • Ee kadın haklı çalışcaktın

0|0
    0|0
  • Anneler öyle dır dır dır

0|0
    0|0
  • S A Ç M A L A M A!

0|0
    0|0
  • evlen ozaman

0|0
    0|0
  • Böyle evlada çok bile.

0|0
    0|0
  • Senin ondan bıkman önemli değil de, o senden bırakıp kapı önüne koyarsa kötü olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Çoğu öyle yapıyor takma

1|0
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • öyle deme annen üzülür :'(

0|0
    0|0
  • Ne bicim insansiniz siz ya. Allahm korusun senin gibi evlattan dogursun buyutsun sonra herseyi batar olsun hakli soyler. calistim gecemedim diye bisey yok

0|0
    1|0
    • Ne haklısı ya sen benim ne kadar çalıştığımı biliyo musunda konuşuyosun? Annem okulda beni görmediği için böyle konuşuyorda sen kimsin? Okulda 8 saat ders çalıştığımı biliyorum ben sınavdada elimden geleni yaptım pdr olmadı diye bunları bana diyor hayırlısı buymuş kızın diyeceğine n

• bu yıl çalışıpta yapamadıysan seneye daha yüksek puan alman zor okul puanı düşücek evde çalışıcaksın gibi etkenler var bence bu yıl puanının yettiği bir üniversiteye git

0|0
    0|0
  • Hepsi aynı takma.

0|0
    0|0
  • Annen ne diyorsa doğru diyor

0|0
    0|0
  • annene kulak asarsan iyice kötü olursun hiç kulak asma

1|0
    0|0
Yükleniyor...