Babam sizce ne yapiyor bukadar parayi?

S. a arkadaslar biz eskiden cok zengindik herseyimiz vardi cifter cifter arabalar evler bahceler araziler sonradan battik bitane evimiz kaldi babam sigortali bir ise girdi maasi iydi ve kredi kartlarina vorclanmis evi sattik ve borclari odedim dedi ve yine borc kaldi dedi ben ise girdim 6bin tl kredi cektim onu verdim 1senede odedim onu sonrasinda sana araba alcaz kredi cek dedi 10bin tl cektim verdim borc var dedi hala igi o senin olsun dedim ve gittim kendimede 8daha cektim arabam var zaten Şu an deistircektim babam arabani sarana kadar verde para bende dursun dedi ve onuda yemis borclar car dugun bayram seyran gidiyo dedi simdide gelmis senin arabayi satak bir temize cikak 2-3ay disimizi sikalim sonra sana iyi bir araba alcam koydeki tarlayi satinxa dedi bende gucenmiyom artik size dedim yediniz bitirdiniz beni dedim araba son elimde kalan dedim onuda vermem dedim ve vermedim iyi etmismiyim?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Ya kariya ya kumara bunlardir

0|2
    0|0
    • oyle kotu aliskanligida yok ama napuyo bende bilmiyom

En İyi Erkek Görüşü

• Karıya gidiyodur 😂

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Verme arabanı ve kendı paranı kendine harca. Biriktir. Yarın bir gün kendi evini de alırsın evlenirsin de kendi burcunun ne kadar olduğunu bilir onu odersin.

0|0
    0|0
    • zaten bu beni krediye bulastirmasaydi paralarimi yemeseydi Şu an bir evim birde son model bir arabam vardi belkide evlenmistim bile

• Bencede iyi etmişsin. Benim babamda ayni ya bir türlü biteremedi borcunu 1 sene tum ev halki ondan hic para almadik hepimiz çalışıp kendimize eve baktik ama adam hala bitemedi borcunu. Babana bir daha güvenme bir haltlar ceviriyor ama

0|0
    0|0
    • uff gercekten bilmiyom ya benim 2.000lira maasim var 1000lirasi krediye gidiyo artik kendi parami istiyom bir kurtarsam krediyi kapatip gizlice para biriktirip kendim yapcam artik babama hic guvenmiyom insan evladini yermi ben ne zorluklarla kazaniyom hic dusunmuyo

• İşte va malesef öyle babalar. Benim babamda boşandılar hiç düşünmez bir ihtiyacları var mı diye hatta boşandıkları halde annemden borç para aldı. Boşuna demiyorlar babana bile güvenme diye

Erkekler Ne Diyor 2

• Nahımı alsın böyle söyle baba nahını alıcakmışsın diyo de

0|0
    0|0
  • ayranı yok içmeye atla gider zıçmaya olmuş sizin yaşam.

0|0
    0|0
    • Bundan 5yil oncesine kadar 3tane avm miz araba galerimiz trilyonluk arazilwrimiz evlerimiz arabalarimiz vardi simdi ise hicbibokumuz kalmadi ne oldu bende anlamadim

Yükleniyor...