Çocuğunuz eşcinsel olduğunu açıklasa tepkiniz ne olurdu?

İleride çocuğunuz eşcinsel olduğunu söylese nasıl karşılarsınız? Ne yapardınız? 😊

0|0
15|27

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Once ozentilik mi degilmi anlardim ozentilikten degil de gercekten escinselse yine degisen bisey olmaz benim cocugum sonucta atacak degilim. Ama egitimi konusunda ekstra ustune duserim toplumda saygi duyulmasi icin egitimi en ust seviyede olup en guzel yerlere gelmesi icin cabalardim

1|0
    0|0
    • Ben bir eşcinsel birey olarak, özentilikten karşı cinse ilgi duyamam. Sende karşı cinse ilgi duyan birisi olarak özentilikten kendi cinsine ilgi duyamazsın
      Neden bu kadar cahilsiniz?

• Aktivist ama lgbt sonundaki "i" harfini unutmuş ve ne anlama geldigini biliyormu acaba? Komik ya

• İ yi unutmadim merak etme yazmamis olmam unutmusluk anlamina gelmiyo 3 4 aydir anilan daha yeni yeni kabul giren intersex i henuz bende benimseyebilmis degilim komikse gulmeye devam et ne guzel guldurebildiysek @Merviş___

Erkekler Ne Diyor 26

• Çok hassas bir konu olduğu için aşırı hassas davranırım saygı gösteririm ve bunun tedavisi vs ne varsa elimden geleni yaparım özüne döndürebilmek için. Diyexeksiniz hastalık değil o Zaman piskolojik.

1|0
    0|0
    • Eşcinsellik doğuştan gelen bir özellik, tıpkı senin doğuştan karşı cinse ilgi duyman gibi. Hastalık değil ki tedavisi olsun. Psikolojik de değil.

• Tımarhane

1|0
    0|0
  • Bu durumu zor da olsa kabullenip çocuğuma elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırdım. Çoğunun bildiğinin aksine eşcinsellik bir hastalık değildir ve bir tercih meselesi de değil. Kişinin kendi elinde olmayan bir şey.

1|0
    0|0
  • bir tane karı bulurum parayıda veririm bu çocuğu düzeltene kadar yataktan çıkmak yok derim düzelir heralde

1|0
    1|0
    • He evet. Kara cahil. Karşı cinse ilgi duyan biri (heteroseksuel) sonradan kendi cinsine ilgi duyamayacağı gibi, eşcinsel olan biriside sonradan karşı cinse ilgi duyamaz. Yaratanın verdiği doğuştan gelen bir özelliktir bu

• Hoşgörüyle karşılayıp, ardından hiç vakit kaybetmeden zıttı olan bir kız bulup ikisini ortak ilgi alanları olan bir faaliyete sevkederim :P

1|0
    0|0
  • Allah muhafaza

1|0
    0|0
  • Evlatlıktan reddederim.

1|0
    0|0
  • https://m.youtube.com/watch?v=TfAAEVX0DpQ

Şöyle bir sahne vardı gitsin kendine yeni baba bulsun

1|0
    0|0
  • bir güzel döver keniklerini kırar komalık ederdim. Ondan sonra bak eşcinsel mi hem cinselmi neymiş görür. Gitsin tedavi olsun. Abi beni kurtarın dediklerinde gittim onları pezevenklerin elinden aldım😂

1|1
    1|1
    • Sen çocuk yapma 😄

• @Yaprak_ hormon fazlalığı o canım. Hormonlar cinsiyeti belirler. Hastalık o. Nasıl doğduğun değil hormon eksikliklerin veya hastalıkların seni yönlendirir. Hastalık tabi. Sonradan dönenler aşkadan meşkden falan onlarıda biliyoruz. Ama içerisinde biryerlerde birşeyler eksik ki sonradan dönüyyor onlarda. Sadece insanlar farkında değil. Cahil olan sizlersiniz. Bir erkeğin vurdurması normal birşey mi diye sor önğne gelene. Seni döverler. Çünkü öyle bir ihtimal yok. Tedavisi olan bir hastalık türü.

• @Yaprak_ senin o dediğin diğer eşcinsellik olmuyor. Latince bir ismi var onların. Onlar eşcinsellik değil. Canlı kendini ortama adapte edebilmek için öyle yapmış. Morfoze yaratmış. bir bok bilmiyonuz dünya sağlık örgütüymüş ulan ben biyoloji okuyorum neyin kafasındasınız. İki tane gayı başa atmışlar öyle istediğimizden dolayı öyle oldu. Alla alla. Lgtbi gibi sağlık örgütlerinide iyi biliriz. Hadi güle güle.

• doğaya salarım

1|0
    0|0
  • Destek olurum tabiki eşcinsel biri olarak xd

2|1
    2|0
  • Neden tercih ve nasıl değiştigini sorarım

2|0
    0|0
  • tebrik ederim

2|0
    0|0
  • ağzının üstüne lahmacun küreği ile

1|0
    0|0
  • Ayağına taş bağlayıp denize atma ihtimalim geldi gözümün önüne.

1|0
    1|0
    • Yazıkkk 😢

• Eşcinsellik Ne hastalık ne de sapkınlık. Ne kadar cahil insanlarsınız siz.
      Sen doğuştan gelen bir özellik olarak karşı cinse ilgi duyuyorsun ya, ben de aynı şekilde.
      Sonradan kişinin isteğiyle olan şeylere tercih denir. Eşcinselliğin hastalık veya sapkınlık olmadığı bir asır önce DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ tarafından açıklanmıştır ve tüm gelişmiş batı ülkelerinde evliliklerimiz yasal. Türkiyede de şu hukumetten kurtulsak CHP veya HDP gelse evlilik hakkına sahip olacağız.
      Ayrica eşcinsellik insan dışında 450 canlı türünde gözlemlenmiştir.

• @Yaprak_ Hadi canım benim başka kapıya. İbnelere yer yok bizim aramızda.

• Zopayı yir

1|0
    0|0
  • Anasını iker dim.

1|0
    0|0
  • Yine türedi bunlar

1|0
    0|0
  • olgunca karşılar tedavisi için gerekenleri yapardım

1|0
    0|0
  • vururum onu :D

1|0
    0|0
  • Sanırım ablam eşcinsel

1|0
    0|0
    • Nerden biliyorsun?

• Hmm anladım

• Peki ya yine onlari yakalarsam video çekip şantaj yapsam?

• Onu Hollanda'ya yollardım herhalde

0|0
    0|0
  • Flüt de aldık evladım niye böyle oldun derdim :)

1|0
    0|0
  • Onu yonlendirmeye calisirdim sanirim

1|0
    0|0
  • Üzülürdüm

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Böyle olmaz. İkisini de dene tarafını seç derim ://

2|1
    0|0
  • Bir şey demem, normal

3|0
    0|0
  • Kabullenirim desteklerim

3|1
    0|0
  • Allah korusun. Eşcinsel arkadaşlarım var. Hem çocuk hem de ailesi için zor bir durum. Destek olmaya çalışırdım, benim evladım sonuçta.

2|1
    0|0
    • Eşcinsel bireyim. Zor olan şey toplumun bize karşı önyargısını yıkmak. Biz ne yanlışız ne de hastayız

• Gerçekten öyle olup olmadigini anlamak için psikologa gotururdum tedavisi falan yoksa kabullenirdim üstüne gitmezdim

1|1
    0|0
  • Hastalık mı yoksa tercih meselesi mi diye durum değerlendiririm ve tepkimi ortaya koyarım

1|0
    1|0
  • Fabrika hatası da yok çocuğum ya anne baba sağlam :s :s

1|0
    1|0
  • Benim ailem destekliyor.

1|0
    0|0
  • baban olacak heriften çocuk yaparsam sonucu bu olur suç bende yavruscum ,)

1|0
    0|0
    • 😂😂😂 babasının ne suçu var

• Saygı duyardım ne gerek var kızmaya

1|1
    0|0
  • Tepkim olamazdı

1|0
    0|0
  • Bu gayet normal derim.

1|2
    0|0