Otobüste giderken kafanız kimsenin omzuna düştü mü?

Otobüste giderken bir baktınız kafamız birinin omzuna düşmüş bir uyandınız kafaniz o kişinin omzunda rahatsız etmemek için birşey de dememiş bu kişi tepkiniz ne olur
😀

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Komple adamın. Üzerine yattım ya 😁😁

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Oldu :D ama ben uyandım ve çok utandım.

0|0
    0|0
  • Otobuste uyuyamam ya etrafi seyretmekten :D eğer olursada oyle birsey cok utanirdim galib a :D

0|1
    0|0
  • oldu bir kere utanmıştımm bir taraftan içimden kendime sayıyorum nasıl yaparsın nasıl uyursun rezil oldun.. boynum tutulmuş ama normaldi uzun yol olunca :)

0|0
    0|0
  • yok otobüste uyuyamam :DDDD

0|0
    0|0
  • O kadar da düşmedim :D

0|0
    0|0
  • Özür diler ve teşekkür ederdim

0|0
    0|0
  • Len çok şekersin falan derdim kendisine karşı böyle duygu seli falan akardı benden galiba 😄

0|0
    0|0
    • Yapar mıydın acaba 😀

• Bende kalsın

• Anlaştık 😇😅

• Niye uyandırmıyosun ln derim.

0|0
    0|0
  • Lisede okula gidip gelirken çok oluyordu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• :D benim başıma geld , yanımdakinin kafası her dakika omzuma düşüyotdu dayanamadım kalk yer değiştirelim de kafanı cama yasla demişliğim var :D
    hayır duası aldım

0|1
    0|0
  • Kucağıma düşüp uyanmıyanını denk geldim. En son ramazanda tartı ve selpak mendili ile otobüse binen bir çocuk başını koyup uyuduydu uyanınca ne utandı tatlı şey. Sarıldım muhabbet ettik falan . Çok yorulmuş çocukcağız abi sabah 9 dan beri güneşin altında müşteri bekledim şimdi gidip çorba yapıcam demişti. Bir kaç durak sonra ineceğim diye sebeplerini sormadım misafirliğe gidiyordum içim dağlanır olayıni içine girersem.

0|0
    0|0
  • İzmirde 2 sene yaşadım sabah işe gitmek için 6.30 da kalkıyordum 7.10 metrosuna biniyordum arkadan güvenlik içeri itiyodu bizi sığalım diye

0|1
    0|0
  • Hep cam kenarı aldigim icin kafam duserse cama dusuyo😂😂😂

0|1
    0|0
  • yandaki tanıdıksa koyar uyurum

0|0
    0|0
  • Darülaceze de bir kızın omzuna düştü uyumuştum ve kız kahkaha atarak uyandırdı beni.. özür diledim. Önemli değil dedi..

0|0
    0|0
  • Düşmedi.

0|0
    0|0
  • Yastik niyetine iyi geldi teşekkür ederim derim

0|0
    0|0
  • evet ramazanda başıma geldi ama hiç bir art niyetle olmadı...

0|0
    0|0
  • Yok olmadi yolculukta uyuyamiyorum hic. Olsaydi ozur dilerdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...