Bugüne kadar tanıdığım en psikopat insan kendim anlatıyorum yaptıklarımı toplanın gençler?25.07.2016 08:23 ?

söylemeliyim ki ıq seviyem 8-9 yaşında ölçtürdüğümde 180e yakındı şu anda en az 195 olmuştur çünkü araştırırsanız ıq gelişiminin yaşla orantısını görürsünüz. neyse ıq seviyem yüksek olsada baya salağım hep derim keşke gerizekalının teki olsaydım diye işte kendimi canım olarak nitelendirmemin sebepleri:-1-Sık sık küçük cinnet geçiririm evdeki boks torbasını yumruklarım hızımı alamazsam duvarları yumruklar parmakbaşlarımı kızartır parmaklarımın günlerce ağrımasına neden olurum bundan haz alırım inanılmaz rahatlatır yani-2- küçükken sürekli ağlardım belli aralıklarla ağlardım2-3 günde bir ağlardım. ağlama nöbeti bitince ne kadar salak veya güçsüz olduğumu düşünür kendime söverdim.-3-sık sık elime bıçak alırım evde sessiz bir odaya çekilirim bağıra bağıra ağlarım bıçakla asla kendimi öldürücek kadar olmasada acı çektiricek kadar bastırırım tam kesilicekken bırakırım ağlarken arada kahkaha atarım bazen beynim boşalır gibi olursanki herşey berraklaşıyo gibiolur huzurbulur gibi sanki. tam burda keserim ağlarken kahkaha atmayı çünkü devam edersem aklımı tamamen kaybederim gibi geliyo korkuyorum.-15 yaşıdayken gene ağlarken kahkaha atma sürecünde allaha ana avrat sövmeye başladım (evet şu an içinizden ne geçiriyosanız bende sizin) sonra dinden çıktım.-5-sevdiğim kız bir spor salonuna gidiyor. her akşam onun gitme saatinde gidişini ve gelişini beklerim 2 saat falan camda otururum. sonra bana beni sevdiğini söyledi normal insanlar sevgili olur falan ben dedimki kızım ben canım piskopatın tekiyim yakında öldürürüm kendimi ben sevgili oluncak adamdeğilim dedim bu arada yakışıklıyımdır. sonra bu kız korktu ve benle konuşmadı. ama hala bir kadının beni sevebileceğini düşünürüm ilerde belki mutlu olurum diye bıçak olayını ertelerim.
-6-ara sıra kendi suratımı yumruklar bundan keyif alırım kendi suratıma tüm gücümle tokat atarım. bu arada normal hayatımda insanlar böyle olduğumu asla düşünmez normalimdir. ya allah varsa diye korkmasam şimdiye öldürürdüm kendimi.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Senin acil uzmanlardan yardım alman lazım. Yazdıklarım gerçek ya da değil her iki şekilde de uzman şart. Kendine çeki düzen ver..

1|0
    0|0
  • sen balataları sıyırmışsın dostum allah yardımcın olsun :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...