Cinsel istismardan adam yaralamak ne olur okuyun?


Merhaba ne olur okuyun ve cevap verin Abim 20 yaşında bugün okuldaki öğretmeninin bacağına 2 el ateş etmiş ve yaralamış onu Sebep ise kız arkadaşına ve araştırmalarına göre daha önceki senelerde Kız öğrencilere bu öğretmenin cinsel istismarı yüzünden Ağabeyimin bu adamı vurma sebebide kızlara yaşattığı piskolojik sorunlar için Kendi yaşamadağı halde yaşamış gibi hissetmişti cünkü. Daha sonraki kızlarda yaşamasın diye bu adama saldırmış.
Okuldan çıkınca ambulansı arayıp ambulansı okula yönlendrmiş ve O civardaki karakola gidip teslim olmuş ben bilincli olarak böyle birşey yaptım diye.
Abim akşam 11 den belli karakolda Yarın mahakemeye cıkartacaklar herhalde çok ceza alırmı ne olur sonuç? Nolur cevap verin. Abim kendi için değil sırf başkalarının canı yandı dahada yanmasın diye böyle birşeyde bulundu.
Abimin hiç bir sicil kaydı yoktur Uçan kuşa bile zarar vermemiştir şu zamana kadar.

Güncellemeler:
Hocanın istismarda bulunurken bir çok ses kaydını aldırmış elinde varmış.
Sırf insaniyetindne yapmış Evet bir cana kıymak bu kadar kolay olmamalı ama 5 dk lık zevk içinde başka birine de her zaman aklından cıkmayacak şeyler yaşatmak kolay olmamalı.
Çevremizdeki herkes ailemizi tanır zarar ziyan dokunmaz bizden kimseye Hiç kimsedende torpilimiz yoktur ağabeyimide benide annemiz babamız vicdanlı şerefli insaniyetli yetiştirdi en büyük torpilimiz bu.
Mahkemedeki hal ve haraketleri ne kadar önemli

0|0
310

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...