Cinsel istismardan adam yaralamak ne olur okuyun?

Merhaba ne olur okuyun ve cevap verin Abim 20 yaşında bugün okuldaki öğretmeninin bacağına 2 el ateş etmiş ve yaralamış onu Sebep ise kız arkadaşına ve araştırmalarına göre daha önceki senelerde Kız öğrencilere bu öğretmenin cinsel istismarı yüzünden Ağabeyimin bu adamı vurma sebebide kızlara yaşattığı piskolojik sorunlar için Kendi yaşamadağı halde yaşamış gibi hissetmişti cünkü. Daha sonraki kızlarda yaşamasın diye bu adama saldırmış.
Okuldan çıkınca ambulansı arayıp ambulansı okula yönlendrmiş ve O civardaki karakola gidip teslim olmuş ben bilincli olarak böyle birşey yaptım diye.
Abim akşam 11 den belli karakolda Yarın mahakemeye cıkartacaklar herhalde çok ceza alırmı ne olur sonuç? Nolur cevap verin. Abim kendi için değil sırf başkalarının canı yandı dahada yanmasın diye böyle birşeyde bulundu.
Abimin hiç bir sicil kaydı yoktur Uçan kuşa bile zarar vermemiştir şu zamana kadar.

Güncellemeler:
Hocanın istismarda bulunurken bir çok ses kaydını aldırmış elinde varmış.
Sırf insaniyetindne yapmış Evet bir cana kıymak bu kadar kolay olmamalı ama 5 dk lık zevk içinde başka birine de her zaman aklından cıkmayacak şeyler yaşatmak kolay olmamalı.
Çevremizdeki herkes ailemizi tanır zarar ziyan dokunmaz bizden kimseye Hiç kimsedende torpilimiz yoktur ağabeyimide benide annemiz babamız vicdanlı şerefli insaniyetli yetiştirdi en büyük torpilimiz bu.
Mahkemedeki hal ve haraketleri ne kadar önemli

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Sabıkası olmaması ve karşı tarafın suç teşkil eden hareketleri cezayı düşürür.
    Ayrıca kasıtlı da olsa öldürücü ateş edebilecekken ayaktan vurması lehine de 2 el ateş etmesi fena.

Bir tanıdığım iş yerinde husumet sonucu bacaktan tüfekle ateş etmiş karşı tarafı mağdur etmişti. Yaklaşık 11 yıl net cezası vardı 8 yıla düştü diye aklımda kalan hapiste arada izne geliyor.

Suçlara verilen cezalarda alt sınır ve üst sınırlar belli bireysel yaşanan olaya göre hakim yılı belirliyor.

0|1
    0|0
    • Çok geçmiş olsun bu arada inşallah ucuz atlatır ve silahtan uzak durur iyi insanlar yanıyor kötüler yüzünden

• Aklı başına gelir inşallah Çok teşekkür ederm yorumunuz için Allah razı olsun abla.

• Allah beterinden korusun cümlemizi hepimizin ne olacağı meçhulken hele

En İyi Erkek Görüşü

• Tüm o kozların toplanıp ifade vermesi gerek belki küçük cezayla yırtar. Aksi halinde bu kanıtlanmazsa adam öldürmeye kasıttan ciddi ceza yer. Kızlar için böyle bir şey yapmış eyvallah ama kaç kız buradaki iyi niyeti fark edip benim için yaptı bizim için yaptı deyip etrafa rezil olma psikolojisinden sıyrılıp ifade verir ki? Abin biraz şanslıysa bir ya da birkaç tanesi çıkıp ifade verir. Geçmiş olsun ama abin hata etmiş keşke polise gidip şikayet etseydi. Hukuk bu yüzden var her ne kadar sist3m açığı çok olsa da ya da suçlular zamanında cezalandırılmıyor olsa da yinede hukuk üzerinden gitmek zorundayız...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Abin doğru şeyi yapmış ama adalet sistemi ceza verir muhtemelen umarım fazla ceza almaz

0|1
    0|0
    • Allah razı olsun İnşallah fazla ceza almaz.

• İstismar ettiği kişiler kendi kızı kız kardeşi esi annesi vs olsaydı ve anlık öfkeye yenilip suç işleme durumu olsaydı bir sey olmazdı. Ama bu planlı ve sebep makul sayılmaz. Şahsi görüşüm kız arkadaşı ses kayıtlarıyla kamu oyunda ciddi bir kampanya başlatip adamı baska türlü temizletebilirdi. Geçmiş olsun

0|1
    0|0
    • Çok teşekkür ederm saolun Allah razı olsun.

Erkekler Ne Diyor 9

• Abin benden 8 yaş küçük olmasına rağmen eğer anlattıkların doğruysa elini öperim abinin. Helal olsun delikanlıya. Umarım en ufacık cezayla yırtar.

0|1
    0|0
    • Allah razı olsun abi inşallah en ufak cezayla kurutulur.
      Hepsi gerçek boşu boşuna buraya bunca şeyi dökmezdim tekrar teşekkür ederm

• Geçmiş olsun

0|1
    0|0
  • Allah yardımcısı olsun. Ayrıca şikayet etse daha iyi olurdu. Sıkması iyi olmamış.

0|1
    0|0
    • Allah razı olsun keşke öyle yapsaymış abi ya😔

• kardeşim silahlı yaralama dan dosyası var sa daha onceden 10 yıla yakın alır eğer dosyası yoksa 6 yıl 4 yıl arası alır

0|1
    0|0
  • Bir kaç ay yatar. Bel altı olduğu için pek bir şey çıkmaz.

0|1
    0|0
    • Bak kardeşim güncellemeni okudum şimdi. Hak var hukuk var senin abin kim oluyor da gidip birini vuruyor? Bunlar hafifletici sebepler değil zaten mahkeme bunları dinlemez bile. Oldu o zaman herkesin cezasını biz verelim bunları geç. Kasten yaralamadan dava açılır hakim dosyayı okumaz bile. Dışarıdan verirse mahkemeyi bir cacık olmaz eğer içeriden verirse en fazla 2. mahkeme çıkar ben sanmıyorum 2. mahkemeye atsın ama fazlasını söyledim.

• Kapalı ceza evine sevk ederler. Haftada 1 gün kapalı görüş oluyor. Ayda 1 kez de açık görüş. Haftada 1 kerede 10 dakikalık arama hakkı oluyor. Onun dışında bir sonraki mahkeme tarihine kadar içeride kalır. Senin dediğin eve gelme muhabbeti ayrı bir şey onunla kafanı karıştırma. Ama mutlaka bir avukatı olsun. Yoksa mahkeme kestirip atar. Aklına takılan varsa sor. Bildiklerim doğrultusunda yardımcı olmaya çalışırım.

• Abi abimi bugün 5 gibi bıraktılar Duruşmasında bizde vardık kendinden çok emin ve karşı tarafın bizzat suçlu olduğunuda kanıtladı
      Adam ilk baş ben öyle şeyler yapmadım filan diye konuştu ama abim onun üstüne bastıra bastıra konuştu senden benden buradaki herkesten büyük Allah var onudamı kandıracağını sanıyorsun sen diye konuştu bir çok kelime söyledi
      Hakimede kendini çok güzel izah etti Bıraktılar abimi şu an evimizde oturuyoruz.
      Adama ne yaptılar bilmiyoruz.
      Polisin gelip abimi evden alma gibi birşeyde olmaz herhalde olurmu bunun şüphesine düştük.

• Abin delikanlinin kiraliymis helal olsun

0|1
    0|0
  • Hiç bir bok olmaz 5ay yatar belki dha az

0|1
    0|0
    • Yatmadı bile abi Şükürler olsun ki :)

• Abin hakim mi savci mı polis mi

0|0
    0|1
    • Bak o da senin gibi geri zekalının biriymiş elindeki kaydı mahkemeye savcılığa polise vermeye beyni çalışmamış. Ha venim bir yaram yok şerefsiz sözünü de sana iade ediyorum. Puşt dangalak

• en az 6 ay yatar. tasarlayarak adam yaralamak. nedenını ıstısmara bağlayamazsın adama gıt davacım ol şikayet et derler.

0|1
    0|0
Yükleniyor...