Kızlar, Flört ve ilişki konusundaki durumum şansızlıkmı yoksa beceriksizlikmi çözemedim :/ ?

Ben asla ego yapan birisi deilim olmadım da hiçbir zaman, anlayamadığım ben kızlarla konuşurken gayet efendi, kibar, nazik, anlayışlı ve terbiyeli bir şekilde sabırlı sinirlenmeden konuşan bir insanım yakışıklıyım demem asla ama çirkin de deiliz orası ayrı neyse spor yapıyorum "kızlar paraya bakar" cıların tezinide çok güzel çürütüyorum param var ama malesef kız yok altımda araba var eyvallah herşeyim insanları sıkmam zorlamam kızlara yavşamam çevremdeki insanlar bana aşırı güven duyarlar ama anlayamıyorum ben bukadar pozitif ve elimden geldiğince düzgün bir insan ken neden kızlar yanında küfür eden, egolu, serseri, bir halta yaramayan kişilerin peşinden koşuyor ve bu olaylar gözümün önünde oluyor o ayı herhangi bir kıza böyle davranırken o kızın hala onun peşinden koşmasınıda anlayamıyorum ki bu yazımdan da kızlar benim hatalarımı varsa tesbit etmişlerdir veya yapmam gereken birşeyler varsada söylerlerse çok sevinirim.

0|0
1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben beceriksizim

0|1
    0|0
    • Ama en azından benim bir hatamı farkettin mi sonuç olarak kızsın ne yapmalıyım ki ben 😕

• Çok saol görüşlerin için 😂👍🏻👍🏻

• Rica ederim

Yükleniyor...